Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Enyhe torokfájás, folyamatos...

Enyhe torokfájás, folyamatos orrfolyásra mit kell szedni?

Figyelt kérdés

1 nap alatt legalább 300 db papírzsebkendő.


Mit kell szedni?

Aszpirin, C vitamin és Septoforton felül kell még valami?


Ez sima megfázástól lehet vagy el kellett kapjam valakitől?



2013. szept. 19. 16:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy sima megfázás.

Vagy vírusos vagy bakteriális fertőzés van. És igen, ezt elkaptad, mivel a kórokozókat elkapni szokta az ember.

Ezek jók, amiket szedsz. Viszont ha besűrűsödik az orrváladék, akkor vegyél ACC-t is, mert az feloldja.

Viszont ha nem leszel jobban, vagy esetleg zöldes vagy sárgás lesz az orrváladék, akkor gyanús, hogy felülfertőződtél baktériummal és akkor már antibiotikum kell, szóval akkor már orvos.

2013. szept. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 kkriszti72 válasza:
Járvány van, nálunk is mindenki beteg a környezetemben, rengeteg citromos, mézes tea, napi 2 liter, a többi tökéletes, és hát türelem, klegalább 3-4 nap de eltarthat egy hétig is:-( Én is most lábalok kifelé belőle, nekem a coldrex tabletta jött be + c vitamin 2000 mg/nap, tea, orrspray, remélem tudtam segiteni, jobbulást!
2013. szept. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a hasznos válaszokat!

Találtam coldrex-et bevettem egyet, de sajnos lejárt 1 éve!


Remélem nem lesz bajom tőle.

2013. szept. 19. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!