Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez anginás fájdalom/roham...

Ez anginás fájdalom/roham vagy valami más lehet?

Figyelt kérdés
Éjszaka álmomból arra ébredtem, hogy egy pillanatra mintha nem kapnék levegőt és szorít vagy inkább élesen szúr a mellkasom. Nem is középen hanem közvetlen a két vállam alatt, de az egész nem tarthatott nagyon tovább mint 10-20 másodperc, egy éles szúrást éreztem amitől meglehetősen megijedtem, kis nyomást talán még a hasamban éreztem. Reggel próbáltam utána olvasni de ilyen rövid fájdalomról nem találtam leírást. 34 éves vagyok, vérnyomásra szedek gyógyszert és sajnos kissé stresszes életet élek. EKG-n legutoljára kb. 4-5 éve voltam amikor a magas vérnyomást diagnosztizálták nálam, ekkor minden rendben volt. Ilyen rövid fájdalom lehet angina vagy annak a tünetei másabbak? Sajnos ahány oldal annyiféle leírás.

2013. szept. 22. 15:10
 1/1 anonim válasza:
Nagon gyosan keres orvost,mert szivel nom jo jatszani!Tavaly nekem ugy kezdodot,hogy a karomban,vallamban ereztem eros nyilamlo fajdalmat, persze nem egy idoben, ra kb 2 hetre kaptam egy szivrohamot.Nem akarom a fraszt rad hozni,csak nagyon gyosan keres meg egy belgyogyaszt.
2013. szept. 25. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!