Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A mandulatályog mikor alakul...

A mandulatályog mikor alakul ki? Honnan veszem észre?

Figyelt kérdés
Kaptam egy mandulagyulladást most először nyelni már tudok nagyon picit fáj! Este kicsit jobban! De már eszek is de azért a mandulám még be van gyulladva! hallottam tüneteket rá hogy rossz szájszag meg lepedék meg nem tudjuk kinyitni a szánkat meg fül fájás meg rossz közérzet meg láz meg nagyon fájdalams nyelés! Na nekem ebből csak a lepedék van meg semmi más nincs jelen! Csak annyi hogy azért csúnyán begyulladt! Lehet azért mert most van először? Szóval lehet belőle még nagyobb bajom? Vagy szépen elfog múlni az Aktil antibiutikum és normaflone mellett? Ne aggódjak ilyenért? Elég stresszes vagyok ilyenkor és szeretnék megnyugodni! Valaki világosítson fel!!! Előre is köszönöm!!!!!
2013. szept. 27. 15:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Tályogot látta volna a háziorvos. a lepedék meg természetes mandulagyulladásnál, az antibiotikumtől majd elmúlik. Igyál mézes teát, egyél piritóst, sóval és fokhagymával megkenve, sós vizes toroköblítés is sokat segít ilyenkor.
2013. szept. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2013. szept. 27. 15:57
 3/8 anonim ***** válasza:
Nyugi! Ha javul az állapotod,akkor nincs tályogod. A lepedék és rossz szájszag fokozatosan múlik majd,ahogy teljesen meggyógyulsz.
2013. szept. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És mennyi idő mire meggyógyulok? :)
2013. szept. 27. 16:16
 5/8 anonim ***** válasza:
Minimum 1 hét.
2013. szept. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Amugy már tökéletesen tudok nyelni néha még kicsit fáj de az ritka! Viszont itt holnap Falunap lesz! :/

Ha felöltözök veszek fel sálat! (nem dohányzom és nem piálok) szerintetek ki mehetek?

2013. szept. 27. 16:29
 7/8 A kérdező kommentje:
Meg milyen jó otthoni kúrák vannak rá?
2013. szept. 27. 16:37
 8/8 anonim ***** válasza:
Mézes tea,pihenés. Úgyhogy menj ki holnap,de ha lehet ne bóklássz sokat :) Jobbulást!
2013. szept. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!