Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egyszerűen össze vagyok...

Egyszerűen össze vagyok omolva lelkileg, idegileg, minden rosszul alakul az életemben, minden nap úgy kelek fel hogy meg akarok halni?

Figyelt kérdés

nem érzem értelmét az életemnek, sőt mindenkinek csak a kárára vagyok:(

albérlet keresés, pénz, az egész lényemmel gond van, ne tudom mi értelme annak hogy megszülettem, de állandóan arra gondolok, már régóta hogy egölöm magam...egészségügyleg sem vagyok jól:( párkapcsolat borzalmas, mert nincs is, mindegyik ismerkedés évek óta nagyon rosszul alakult....nm megyek pszichológushoz, mert nincs rá pénzem éés nem is tudna segiteni semmit:(((


26 N


2013. aug. 27. 22:31
 1/6 anonim ***** válasza:
76%

Nincs kérdésed.


Igazából a helyzet sohasem olyan rossz, mint amilyennek hisszük. Meg kell találni a fogódzókat, és ki kell kecmeregni a gödörből.

2013. aug. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nekem nem megy
2013. aug. 27. 23:16
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
Akkor maradj a gödörben. Pá!
2013. aug. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
ne aggódj, én is így vagyok ezzel szóval nem vagy egyedül....nekem mondjuk anyagi problémák nincsenek, de minden más van...minden este meg reggel arra gondolok hogy semmi értelme élnem...szerencsére ez napközbenre többé kevésbé elmúlik a napi teendőkkel szükségletekkel, de ettől még egyre rosszabb, és tudod attól félek leginkább hogyha egyszer olyan pillanatom lesz tényleg kinyírom magam.de valahol már szeretném is...
2013. aug. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Teljesen megértelek ugyanez van nállam is. Úgy érzem hogy egyre csa rosszabb lesz minden és nincs miben kapaszkodnom ez az érzés pedig annyira tönkretesz hogy lassan a napi dolgaim sem tudom elvégezni. Sokszor úgy érzem megőrülök de semmit sem tudok tenni ellene bárhogy szeretném. Én utálom ezt a világot úgy érzem az én életem már soha nem lesz jóbb csak egyre rosszabb és ezt az érzést nem bírom.

Ez van sajnos. Egyébként két öngyilkossági kisérleten vagyok már túl.

2013. okt. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

"Egyébként két öngyilkossági kísérleten vagyok már túl..."

Én ezt sose értettem, mi az hogy kísérlet és 2?? Akkor Te nem is igazán akartál meghalni, azt mindenki tudja hogyan kell ha tényleg nem akarja folytatni. Már bocs ezt nem biztatás képen írtam nehogy félre értsd. Bennem is hasonló érzelmek vannak, de ha egyszer eljutok odáig, az nem kísérlet lesz az biztos...

2013. okt. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!