Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért van az, hogy mikor...

Miért van az, hogy mikor tanulok angolul egy kicsit, akkor megfájdul a fejem (folyamatos fájás nem lüktet vagy ilyesmi)?

Figyelt kérdés

Jelenleg is Angliában vagyok és ha beszélek angolul akkor attól nem fáj és akkor sem mikor beszélnek hozzám vagy fordítok, csak mikor éppen tanulok és azután.

Illetve ha reggel elszívok egy cigit, és utána (tompulok kicsit és kezdődik a fejfájás) és egész nap fáj de mikor tanulom a nyelvet akkor jobban fáj, főleg hátul és kicsit a halántékomnál is és persze tompán érzem magam.

Most lesz aki valszeg azt írná ne cigizz vagy, h. menj orvoshoz de ezek nekem is eszembe jutottak, viszont örülnék ha ezeken az ötleteken kívül valami más lényegre törőbb választ is kapnék.

Sajnos nem tudom másként körülírni hogy is érzem magam.

38F



2013. okt. 2. 11:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Öhmm.. tanulási undor? :)
2013. okt. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Van benne biztos olyan is jah :)

Bár mikor reggel elszívom az első cigit, akkor kezdődik minden, remélem nem de... lehet ez oxigén hiány vagy érszűkület is? (az a ku**a cigi meg a kávé). Mikor tanulgatok akkor jobban fáj a fejem de mikor beszélek angolul vagy hozzám beszélnek akkor viszont nem, pedig amilyen tájszólás itt van már csak attól is érthető lenne ha fáj, pedig attól nem.

2013. okt. 3. 19:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Tanulás alatt mit értesz? Olvasol? Van szemüveged/kontaktlencséd?
2013. okt. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A tanulás alatt a nyelvet értem, (mert van még rengeteg hiányosságom) és mikor eszembe jut és van időm akkor tanulok. Van szemüvegem, kontaklencsém nincs mert nem bírom se berakni sem kivenni (próbáltam pár éve), A végleges lézeres műtéthez pedig fiatal vagyok azt mondták, mert 45-50éves korig változik a távollátók látása, így marad a szemüveg még :)

Nem gondolnám, hogy a szemüveg a baj forrása de lehetséges, azért írtam le pontosabban.

2013. okt. 5. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!