Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez rosszat jelent?

Ez rosszat jelent?

Figyelt kérdés

Ez egy elég kényes téma számomra. Szóval eddig csak egyszer jártam ki éjszakánként vizelni, volt, hogy egyszer se. Azonban mostanában már másfél óránként járok. Ez lehet valami betegség előjele, vagy csak szimplán felfázhattam valahol? Hallottam, hogy a cukorbetegség egyik kezdeti tünete a gyakori inger. Előre is köszönöm az értelmes válaszokat!

Egy lány



2013. okt. 3. 10:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez semmiképp nem normális, de éppenséggel lehet felfázás is. Bár az én emlékeim szerint én nem keltem fel másfél óránként, még akkor se, ha fel voltam fázva... Egy orvost mindenképpen megér a dolog, ha csak simán fel vagy fázva, azt se szabad elhanyagolni.
2013. okt. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egy vér és vizeletvizsgálat jó lenne, vérképnél nézzenek TSH-t is. Ez lehet pajzsmirigy túlműködés tünete is.
2013. okt. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!