Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy tudnám a feleségemnek...

Hogy tudnám a feleségemnek azt a fajta gondolkodásmódját megváltoztatni, hogy minden jóban talál valami rosszat és mindent csak kritizál ha meg nem úgy van ahogy Ő látja akkor pedig vége a világnak?

Figyelt kérdés
gondolkodás

#gondolkod
2013. szept. 8. 13:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Sehogy, és azt kell mondanom, hogy az idö hallatával ez még rosszab lesz.

Minél idösebb lesz, ez csak fokozódik, és öreg korára ez még rosszabb lesz.


Volt férjemtöl ezért váltam el, egyszerüen nem tudtam ebböl kijönni, én más voltam. Elsö néhány év jó volt, majd erösödött, föleg miután elmúlt 30 éves egyre rosszabb lett. Èn akkor még csak 25 voltam. El váltam és a mostani férjem pont az ellenkezöje. Ez azért is jó, mert a pozitív gondolkodása elöre hajtja, nem vissza veti.

De apósom igazán negatív ember. Ö jót egy kicsit sem látja meg. Már nem is megyünk hozzájuk, csak anyósom jön, mert nem bírom ezt. Mikor megvettük a házat akkor itt volt 3 napot és csak rosszat látott benne. Apukám aki építész és egyben egy cége is van és házakat újjítanak fel(csak tölünk 500 km-re) az ide jött, mindent jónak talált, volt pár dolog ami nem durva de nem árt kijavítani, azt elmondta, és ennyi. Apósom meg csak mondta és mondta, hogy minden kaka.

Anyósom szerint az évek alatt mindig rosszabb. Most 55 éves és meg van már keseredve, az élete szuper jó, mindkét gyermeke magas beosztásu ember, szuper fizetéssel, mindenhol szuper család és boldogság, anyósom egy tündér, anyagilag megvannak jól... de neki ez egy kicsit sem vígasz.

2013. szept. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

23-éve együtt vagyunk és az én feleségem is pontosan ilyen!Szerintem ez így marad mert ilyen tipus.Sajnos azt

veszem észre magamon,hogy én is kezdek olyan degenerált lenni mint a feleségem.

2013. szept. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A barátom most vált el 15 év házasság után a feleségétől. A lelkét kitette a családért, de a feleségének semmi nem volt elég jó. Nem volt elég nagy, elég rózsaszín, elég szuper, elég fényes...

Szóval a csaj mindenben tudott hibát találni, semmi nem volt elég jó, soha nem tudott igazán örülni bárminek. Mindig úgy érezte, hogy amit elértek azt túl későn érték el, már régebben megérdemelték volna.

A barátomnak elege lett ebből, és elvált.

2013. szept. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én párom csak telihold előtt ilyen.
2013. szept. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!