Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szükséges lenne aggódnom?

Szükséges lenne aggódnom?

Figyelt kérdés

2-3 napja köhögök és van egy kis torokgyulladásom de nem ez a lényeges, hanem az, hogy felfigyeltem arra, hogy tegnap előtt kb egész nap (azóta max 1-2x) a hasamban a bal oldalon fent valahol a bordák mellett ilyen elég gyorsan pulzáló érzést éreztem elég sokszor (nem a szívritmusomnak megfelelően) és van egy kis ilyen furcsa érzésem mintha valami nem lenne ott rendben, mintha kényelmetlen lenne kicsit (főleg amikor ülök, de néha állva is)

16 éves fiú vagyok, kb. 180-185 cm magas 75 kg körül (enyhén el vagyok hízva), néha dohányzom


Kellene aggódnom valami miatt vagy ez az érzés minek tudható be? Előre is köszönöm aki segít!


2013. okt. 3. 18:06
 1/1 Kunci77 válasza:
Miért nem mész el a háziorvosodhoz?
2013. okt. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!