Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szükséges koponya CT?

Nagymárton kérdése:

Szükséges koponya CT?

Figyelt kérdés
1-2 hónapja szédülök, eleinte hátul nyomást éreztem a fejemben, sokszor vagyok mostanában fáradt, nincs étvágyam,hányingerem szokott lenni főleg reggel-este,bizsergést érzek a fejemben. Tegnap voltam szemészeten mégis úgy érzem furcsa a látásom.Voltam vérvételen és jó volt a vérképem.Anyukám szerint ez pszichés és pánikbeteg vagyok,de én ezt nem tudom megítélni.tegnap voltam dokinál de igazából ő se mondott semmit,mert a vérképből azt ítéli meg hogy makk-egészséges vagyok.Mit gondoltok? 16/F
2013. jún. 20. 11:19
 1/2 anonim ***** válasza:

CT szerintem semmiképpen ilyen fiatalon. MR inkább, ha értelmes időn belül elérhető, de én ezt sem látom szükségesnek, inkább csak "nézzük meg hátha van valami" alapon javsolnám, ugyanis az esetek nagy részében az ilyen tüneteknek nincs semmmilyen kimutatható organikus (szervi) oka.


Mondjuk az írtad voltál dokinál, ez háziorvost takar vagy neurológust? mert ha csak háziorvost, azért egy neurológust érdemes lehet fölkeresni az ő szakterülete ez a régió.

2013. jún. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
neurológushoz megyek hétfőn, ez csak házidoki volt
2013. jún. 20. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!