Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Egyfolytában dagad a mandulám,...

Egyfolytában dagad a mandulám, megfulladhatok ha tovább dagad?

Figyelt kérdés
Már egy hónapja szenvedek a manduláimmal, kétszer volt tüszős mandulagyulladásom, kaptam antibiotikumokat, másodszor már gombás fertőzésem is lett, kedden mentem vissza a suliba, köhögtem, de más bajom nem volt, péntek este elkezdett fájni a torkom és oldalt két duzzanat nyomása is fájdalmas volt. Ma reggel arra ébredtem, hogy nagyon fájt a mandulám, anyu megnézte, nagyon be volt dagadva, elmentünk ügyeletre, jól leteremtettek, hogy ez nem sürgősségi eset, és mondták, hogy szedjek acc-t. Hazajöttünk, lefeküdtem egy másfél órára, arra ébredtem, hogy nem tudok nyelni. Iszonyatosan bedagadtak a manduláim, alig tudok nyelni. Holnap megyünk afül orr gégészetre, de félek, hogy éjszakára annyira bedagad, hogy meg fogok fulladni! Mit lehet akkor csinálni! Nagyon félek! Előre is köszönöm a válaszokat!

2013. okt. 6. 16:04
 1/1 anonim ***** válasza:

Menjetek be a fül-orr-gége klinikára a Mária utcába. Ott el fognak látni rendesen.

Szerintem se várjatok, ha tényleg így dagad felfelé.

2013. okt. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!