Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogy lehet az, hogy női...

Hogy lehet az, hogy női ismerősöm egyfolytában szénhidrátot és csokit eszik, és semmi súlyfeleslege?

Figyelt kérdés
Nem sportol, nem csinál semmit. Csak eszik. Csokit zabál folyamatosan már rosszul vagyok tőle. Undorító. Legalább hízna szét a feje. De nem... És undorítóan iszik. Minden mozdulata irritál.

2013. szept. 23. 12:35
 1/8 anonim válasza:

Irigy vagy rá?


szerencséa alkat, nem hízékony.

2013. szept. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ilyen alkat, ah fiatal akkor ez még változhat. Általában 30 körül már minden nőn kezd meglátszani, ha nem megfelelően táplálkozik akkor is ha elötte bármit báemennyit ehetett. De van aki sosem lesz hizékony. Más meg a alevegővételtől is hizik. Sok kövér ember jóval kevesebbet eszik mint egy vékony. Egyszerűen genetika függő.
2013. szept. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Amúgy ne irigykedj rá ,mert lehet ,hogy még eléggé gyors az anyagcseréje , de nem lesz ez mindig így. Valamint jó úton halad a cukorbetegség felé és gondolom a folyamatos cukor zabálástól cukor függősége is lett.
2013. szept. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Jogos, hogy azt hiszitek, hogy irigy vagyok.

De hál'istennek nem szeretnék olyan lenni, mint ő. És azért idegesít, mert én odafigyelek minden harapás ételre, mert én nem vagyok sajnos vékony. Állandóan kínlódok, mert állandóan csokit zabál előttem és a qva nyálam csorog.

Amúgy 30 fölött van.

2013. szept. 23. 21:51
 5/8 anonim ***** válasza:
mivel te nem vagy vékony épp ezért irigyeled. ha annyira zavar próbáld elkerülni. ö ilyen szerencsés alkat ez van, nem gondolod hogy a te kedvedért nem fog sokat enni..... Amugy nagyon finom diabetikus csokik vannak amik nem hizlalnak ugy mint a sima csoki, te edd azt.
2013. szept. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én meg szeretnék felszedni egy pár kilót, de mindegy mit csinálok nem megy. Én is zabálom a csokit, de nem ezért, hanem, mert finom. Szalonnát reggelizek meg hasonlók, de nem hízok.

Lehet az ismerősöd is szívesen lenne pár kilóval nehezebb és őt jobban idegesíti, hogy egy kiló sem megy fel rá, mint téged.

Amúgy az ismerősöd dohányzik? Stresszes az élete? Iszik (mármint szeszt)?

2013. szept. 24. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti, te szerencsétlen, látszik, hogy a kérdést sem vagy képes felfogni ezért írsz ennyire primitív választ.

A kérdésem az volt, hogy hogy lehet az, hogy nem hízik. Nem pedig az, hogy mit csináljak, hogy ne lássam, én mit egyek...


A többieknek köszönöm a választ, akkor ennyi a titka, hogy szerencsés, ilyen alkat.

Utolósnak: nem dohányzik, nem piál...

Mindegy.

2013. szept. 26. 12:04
 8/8 anonim ***** válasza:
O maga a Satan!!:D:D Viccelek. De tenyleg szerencses! :):| enis ketpofara akarom tomni a csokiiiiiit!!!:[
2013. okt. 5. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!