Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mar egy hete minden reggel...

Mar egy hete minden reggel hányingerem van, van hogy egesz nap nem múlik el, sokat fáj a fejem (nálam elégi gyakori), fáradékony vagyok, es sok gyomor görcsöm ill gyomorégésem van. Vannak valakinek hasonló problémái? Van valami vírus a levegőben? 16L

Figyelt kérdés
2013. okt. 7. 16:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Reggeli rosszullét, fejfájás, fáradékonyság, savasodás. Élsz már nemi életet?
2013. okt. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha élsz nemi életet, nem zárnám ki a terhesség lehetőségét sem, bár mondjuk amikor már ezek jelentkeznek, mármint terhességi tünetek, ott már a vérzés is késik.

Vagy lehet több minden is. Fejfájás, hányinger lehet akár migréntől is.

Gyomorégés, gyomorgörcsök, hányinger pedig akár refluxtól, vagy valamilyen gyomorproblémától.

Ajánlatos felkeresni a háziorvost és kivizsgáltatni magad!

2013. okt. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen élek. Az elmult héten menstruáltam ugyhogy kevés az eselye hogy varandos lennek.... Es remelem is hogy nem vagyok az.
2013. okt. 7. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!