Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől érezhetek a hasam jobb...

Mitől érezhetek a hasam jobb alsó részében ideg rángást? Bővebben alul!

Figyelt kérdés
1 hónappal ezelőtt védekezés nélkül szeretkeztünk (csak néhány percig) a párommal, de nem élvezett belém, nem érzett előváladékot sem, és másnap bevettem esemény utánit. Ezt követően a menstruációm a rendes időben (rá 2 hétre) megjött. Így gondolom és remélem, hogy terhességtől nem lehet. Az ideg rángást pár napja érzem, és a hasam is "fájogat" nagyjából 2 hete. Mitől lehet ez? Azelőtt soha nem éreztem ilyet.
2013. okt. 10. 20:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon félsz, hogy teherbe estél. Csinálnod kellene egy tesztet, hogy megnyugodj.
2013. okt. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Valamilyen szinten biztos vagyok benne, hogy nem, minden emellett szól... De igen, mégis félek azért.
2013. okt. 10. 20:42
 3/3 anonim ***** válasza:
Normális az aggodalom ez tudat alatti, mert gondolom, hogy semmiképpen nem szeretnél most gyereket. Azt tudom, tanácsolni, hogy csinálj egy terhességi tesztet, utána megnyugszol és elfelejted az egészet.
2013. okt. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!