Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Letört a fogam, és most az...

Letört a fogam, és most az ideg kapásból ott van, így nem tudok rágni jobb oldalon, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Ugyebár letört a fogam alul a jobb oldalon a szemfogtól a 2. És eléggé fáj mikor hozzá ér ott az ideghez valami mert szerintem az ideg van ott azért fáj de piszkosul mikor bármi is oda ér. Nem tudom mi teendő legyen, faterom azt mondta lehet ki kell idegeltetni, de én nem tudom. Kérlek adjatok valami értelmes tanácsot. Gondolom ezen már nem segít a tömés meg semmi, vagy nem tudom.


17/F


2011. jún. 26. 18:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Attól ,hogy le törött még meg tudják menteni a fogad.

SOS holnap doki és csinál rá koronát,vagy bármi.(főleg ha szem fog)

2011. jún. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem megtudják csinálni. Adnak érzéstelenítőt és belefúrnak, ez maga az idegölés. Utána már nem fogod érezni.
2011. jún. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nekem felül a jobb első fele tört le már vagy 7 éve, gyökérkezelés volt,és épített rá egy tömést.. de függőlegesen tört le! Szval nyugi... nem leszel csorbacsík :D


17F

2011. jún. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Be kell vallanom kicsit félek, mivel egyik haveromnak is volt ilyen procedúrája, és azt mondta neki beletörték a fogát valahogy :S
2011. júl. 18. 20:03
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha kihúzták a szem fogát nagyon rossz lehetett.

Csak úgy nem kapkodják ki a fogakat,főleg ha egészséges a gyökere..

És nem félj!!

2011. júl. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!