Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Gennyes mandula meggyógyul...

Gennyes mandula meggyógyul antibiotikum nélkül?

Figyelt kérdés
Többször volt ilyen, annyira nem fáj, lázam nincs és eddig soha nem szedtem antibiotikumot, pedig mindig azt írtak fel. 1-2 napon belül magától elmúlt. Most viszont a szemem és a nyirokcsomóim is be vannak dagadva, ami eddig soha nem volt jellemző. Amoxicillint és Dalacint is felírt két különböző orvos, de egyiket se szeretném szedni. Először és utoljára kb 4-5 éve kezdtem el antibiotikumot beszedni, amitől annyira rosszul lettem, hogy ki se tudtam kelni az ágyból, enni és inni se tudtam, ezért 2 nap után abbahagytam, mire magamtól meggyógyultam (hasonló mandulagyulladás volt).
2013. okt. 11. 17:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha gennyes és már a környezete is gyulladt nem valószínű. Ráadásul lehet,h régen nem gennyes volt,hanem vírusos,akkor is láthatóak hólyagok a mandulán,bár másképp néznek ki,mint a gennyes mandula.
2013. okt. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Salamon Bálint ***** válasza:

Nem az antibiotikum miatt voltál rosszul, hanem a fertőzés miatt. Ami meg a kigyógyulást illeti, nem igazán sikerülhetett, ha újból ezzel küszködsz.ű

Ha így folytatod, fasza kis orrmelléküreggyulladást is kapsz mellé, meg egy kis fogígy-gyulladást és akkor már csak az injekciós antibiotikus-kóra segít rajtad, utána meg a bélflórahelyreállító kúra.

2013. okt. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!