Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a bajom? (tünetek lent)

Mi lehet a bajom? (tünetek lent)

Figyelt kérdés

Rengeteg folyadékot iszok, szinte mindig szomjas vagyok.

Nagy hőingadozásaim vannak.

Hurutosan köhögök.

Néha úgy elvagyok punnyadva, hogy megmozdulni sincs kedvem.

Furamód az orrom nem folyik, de én náthára tippelek.

Válaszokat előre is köszönöm.



2013. okt. 11. 23:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az állandó folyadék igény és sűrű fáradékonyság cukor betegségre utalhat, de a többi tünettel együtt nem igazán tudom. Egy orvos biztos sokkal okosabbat tudna mondani.

Ha nekem valamilyen szokatlan bajom lenne, inkább az orvoshoz igyekeznék, nem pedig halogatnám és neten próbálnék választ találni rá.

2013. okt. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Akkor minél hamarabb elmegyek az orvosomhoz, köszönöm a válaszod:)

Jah és még van egy elég fura tünetem, kb. 2 napja be van dugulva a bal fülem, ennek mi lehet az oka?

2013. okt. 11. 23:16
 3/3 anonim ***** válasza:

Valószínű,h a tüneteidnek semmi köze egymáshoz.

Ahogy már írták sok folyadékfogyasztás,fáradékonyság lehet cukorbetegség jele,de a köhögés, füldugulás nem függ össze vele. Az inkább egy fertőzésnek a tünete. Ha van egy felső légúti gyulladásod az bizony átterjedhet a füledre is.

Menj el orvoshoz!

2013. okt. 12. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!