Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi lehet a bajom a tünetek...

Mi lehet a bajom a tünetek alapján?

Figyelt kérdés

szombaton rosszul éreztem magam,hánytam kicsit,bár nem tudtam teljesen,kicsit erőltetnem kellett volna,és akkor talán kitisztult volna a szervezetem.

azóta vasárnap és hétfő minden rendben volt.

Viszont ma megint elő jött fáj a fejem szédülök,hiába ülök vagy fekszek le,a gyomrom fáj, fel is van puffadva,a fejem meleg de nincs lázam megnéztem.és mivel kúráljam ki magam?anyuék főztek teát,adott panadolt,ettem gyümölcsöt,és kicsit jobban vagyok,máskor is voltam beteg,de így még sose éreztem magam. lehet az emésztésemmel van valami mert hát nem eszek meg sok mindent,elég válogatós vagyok,mozogni se szoktam nagyon,se futás se sport semmi,utoljára suliban 4 éve sportoltam aktívan,lehet ennek köze az állapotomhoz,vagy csak elért ez a járvány engem is?


2012. márc. 13. 20:10
 1/5 A kérdező kommentje:
22/F
2012. márc. 13. 20:11
 2/5 anonim ***** válasza:
ez itt a háziorvosi rendelő szerinted? Menny el orvoshoz... egy ismerősöm apja most halt meg mert semminek nézett egy véres vizeletet, kiderült hogy ha időben ment volna orvoshoz még ma is élne! Ne viccelj, menny el még most! Komolyan!
2012. márc. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én azért még nem temetném magam. Ha valakinek fáj a gyomra, akkor diétázzon két napot (főtt répa, főtt krumpli, főtt rizs, sütőtök, keksz, ami nem csokis, maximum üres pirítós fehért kenyérből, ezen kívül tea citrom nélkül, cukor mehet és víz, de sok folyadék), és ha még mindig rosszul van, akkor menjen háziorvoshoz. De akkor viszont tényleg. Gyümölcs ilyenkor baromira nem ajánlott.
2012. márc. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
és a többi fej fájás,szédülés hányinger mitől lehet?
2012. márc. 13. 20:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Na ha én minden migrénemnél pánikba esnék... :)Bár fiúknál ritkább, ez azért lehet az, annak ellenér, hogy migrénnél sugárhányás a gyakoribb...na ott nem kell erőlködni :)
2012. márc. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!