Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A Dr. Dávid Tamás féle holiszt...

A Dr. Dávid Tamás féle holisztikus rákterápiára hogy lehet jelentkezni?

Figyelt kérdés
rák, holisztikus terápia, Dávid Tamás
2013. okt. 14. 22:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Gyógyulni akarsz, vagy meghalni? Ha gyógyulni, akkor messzire kerüld el.
2013. okt. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Kívánom, hogy egy célzott kérdésedre hasonlóan releváns válaszokat kapjál!
2013. okt. 14. 22:28
 3/14 A kérdező kommentje:
De szívesen belemegyek minőségi vitába, ha nem csak feszkót akarsz kelteni. Miért ellenzed? Valakid, vagy te használtad és belehalt?
2013. okt. 14. 22:33
 4/14 anonim ***** válasza:
44%

nemrég olvastam, hogy a kemoterápia csak minden 20. embert gyógyít meg.

szerintem nagyon jó ha alternatív gyógymódok után nézel (bár erről még sosem hallottam).

bocsánat, hogy a válaszomnak nem sok köze van a kérdésedhez, de az első válaszoló válasza kicsit frusztrálttá tett. vannak akik csak azt mondják hogy mi nem jó, de megoldás persze nem születik.

2013. okt. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

"nemrég olvastam, hogy a kemoterápia csak minden 20. embert gyógyít meg.

szerintem nagyon jó ha alternatív gyógymódok után nézel (bár erről még sosem hallottam)."


Gondolom downstaging-ról sem hallottál még, meg rákot gyógyító tablettáról, célzott sugárterápiáról, palliatív kezelésről stb. A chemo sok esetben kiegészítő kezelés, ezért önmagában tényleg nem gyógyít, de segít előkészíteni, egy műtétet például, vagy ad még fél évet a betegnek.

Pont tegnap volt a kezemben egy olyan kórlap, ahol a kedves beteg a természetgyógyászhoz fordult, mert hogy ő nem szed gyógyszert. Az eredmény az lett, hogy a beleinek egy jelentős részét el kellett távolítani, amúgy pedig gyógyszerszedéssel megúszta volna. A természetgyógyászat és az alternatív medicina jó 70%-a kuruzslás, a maradék 30% például akupunktúra használható és hasznos eljárás, az orvosi kezelés mellett, és nem olyan betegség esetén amibe bele lehet halni.


Kedves kérdező, én is azt tudom neked mondani, ha meg akarsz halni hajrá! Egyébként pedig a sebész és az onkológus az, aki tud rajtad segíteni.

2013. okt. 15. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a fáradtságot, hogy írtatok, nem én vagyok a beteg, és ezért még maradt egyrész ésszerűsség a döntés kezdeményezésemben.
2013. okt. 15. 10:34
 7/14 anonim ***** válasza:
68%
Ne beszéld le a beteget az onkológiai kezelésről, különben te leszel a felelős a haláláért..
2013. okt. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Mi közöd Tőle ***** válasza:
31%
Az onkológiai kezeléstől meg mindenképpen meghal, erre 95% kb az esély.
2013. okt. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
53%

Mi Közöd Tőle, ugye neked nincs olyan rokonod, akit megmentett a hagyományos onkológiai kezelés?

Mert nekem van.

2013. okt. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
53%

"Az onkológiai kezeléstől meg mindenképpen meghal, erre 95% kb az esély."


Akkor szólok az általam ismert onkológiai gyógyult betegeknek, hogy legyenek már szívesek meghalni, mert meghazudtolják a statisztikádat.

2013. okt. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!