Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Az elmúlt 2 hétben antibiotiku...

Az elmúlt 2 hétben antibiotikumot szedtem, először arcüreggyulladásra, majd torokgyulladásra. Ugye nem fogok most is azt kapni?

Figyelt kérdés
Tegnap elmentem futni és most megint kezd fájni az arcom, de nem szeretnék már antibiotikumot szedni, mert nagyon görcsölt tőle a gyomrom. A torkom sem javult, csak addig, amíg szedtem a gyógyszert. Ha visszamegyek az orvoshoz, mire számítsak? (Futni amúgy nem csak tegnap voltam, csak a tegnapi után éreztem rosszabbul magam.)

2013. okt. 15. 12:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Mondd meg az orvosodnak, hogy fáj a hasad, ajánlania kéne valami probiotikumot, hogy rendeződjön az emésztésed. Ha nem ajánl magától, kérdezz rá, vagy a gyógyszertárban is kérheted.
2013. okt. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az oké, hogy szedek valamilyen probiotikumos készítményt, de akkor sem szeretnék már antibiotikumot szedni, túl sok lenne szerintem. Más megoldás nincs?
2013. okt. 15. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!