Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Chron betegség valakinek?...

Chron betegség valakinek? Hogyan kezdődött, könnyen diagnosztizálta az orvos?

Figyelt kérdés
2013. okt. 15. 19:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Nálam szerencsére úgy néz ki, hogy nincs, de fél évig egy másik doki azzal kezelt tévesen.

Ő béltükrözéssel állapította meg, "ránézésre", mert nem tudott mintát venni. A szövettani mintavételből tudják biztosan igazolni. Hasmenés, fogyás, hasfájás, vérsüllyedés emelkedés a vérképben.

2013. okt. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A hasmenés milyen gyakorisággal jelentkezik?
2013. okt. 18. 22:18
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálam csak napi 1-3, de ugye nekem nem ez van, hanem egyéb gyulladás, ami pár éve nagyon felerősödött, akkoriban megettem valamit ás már rohantam is a WC-re. Most vagy kivizsgálás alatt? Milyen vizsgálatod volt már? Hasi ultrahangot csináltak?

Van egy ismerősöm akinek ez van, neki nagyon komoly diétát kell betartania, és állandó gyógyszerszedés. Hasmenés annyi mindentől lehet (lisztérzékenység, tej, laktóz érzékenység)

2013. okt. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia!

Nekem mar 4 eve Chron betegsegem van, ha pontosan erdekel akkor nyugodtan irj es leirok mindent, ami velem volt!:)

16/L

2013. dec. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!