Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek elmenjek kivizsgál...

Szerintetek elmenjek kivizsgáltatni magam? Két hónapja fogyok?

Figyelt kérdés
Nem fogyózok. Két kisgyerekkel vagyok itthon, egészségesen próbálunk enni. Annyi változás van az életünkben, hogy korábban kell kelni, mert a nagy ovis lett és így naponta kétszer rohanok. Idáig "csak" sétálgattunk, de most babakocsi lépcsőn le, két gyerek fel (fellépős kocsi), fel a hegynek tolom , állandóan késésben vagyunk. Ugyanez, hazafele, és mikor megyek érte. VAgyis mindössze két hónapja annyit változott az életünk, hogy naponta kb 20 percet "futok" 30 kilót tolva magam előtt. :-)(egy kardio egyzéssel biztos felér) De szerintem ettől nem lehet így fogyni. Délutánonként kb 2 órát vagyunk lent, de ez eddig is így volt. (sétálunk, játszózunk) A közérzetem viszonylag jó, a nehézségeket a kialvatlanság okozza. Most két hete nem tudok kijönni a megfázásból, mert képtelen vagyok pihenni. A kicsihez még mindig 2x-3x kelek, egy éve nem aludtam 4 órát egyben. Tulajdonképpen kimerült vagyok, segítségem nincsen. Mindez önmagában ok lehet a fogyásra? Vagy inkább csináltassak egy vérképet?
2013. okt. 17. 09:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mindenképpen menj el, hiszen az nem normális ha úgy fogysz, hogy nem akarsz fogyókúrázni!!!
2013. okt. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%

A kialvatlanság, fáradtság, rohanás, az ezzel járó stressz a napi 20 perc futás mind-mind ok a fogyásra.

Változott az életed, no meg azt se felejtsd el, hogy a szülés utáni hormonváltozás is közrejátszik. Szülés utáni egy évben általában visszafogynak a nők, ez természetes folyamat.

Szerintem nincs semmi baj, de ha aggaszt vagy fáj valami akkor nézesd meg.

2013. okt. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Igen mindenképp menj ezzel a körzetihez,aki csináltat vérképet.Amugy mennyi kg voltál? és mennyi lettél? És mennyi idő alatt fogytál le
2013. okt. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem vagyok hipohonder, csak azért izgulok, mert egy ismerősőm fogyott-fogyott, aztán kiderült, hogy rákos. :-(


Nos, most 54 kg vagyok. Augusztusban még 59,5 voltam. Szülés után 64 kg (de ez egy éve volt).

2013. okt. 17. 10:17
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen egy kivizsgálást megér szerintem .:9 mindenki megnyugodna,te is és mi is.Amugy a 2-es voltam
2013. okt. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!