Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mindenféleképp elmenjek...

Gregor555 kérdése:

Mindenféleképp elmenjek orvoshoz? (fitymaszűkület ill. fitymafék probléma)

Figyelt kérdés
Gyerekkorom óta tudom, hogy fitymaszűkületem van vagyis inkább a fitymafékkel van problémám. Annyira nem zavart egyik sem, pl. nemi aktusoknál, önkielégítésnél sem volt akadály. Az önbizalmamat sem rontotta le. Inkább csak vizuálisan zavar kicsit és gondoltam megkérdezem, hogy javasolt-e az orvosi vélemény kikérése. 23 éves vagyok

2013. szept. 30. 18:23
 1/5 A kérdező kommentje:
Lemaradt, hogy csak merev állapotban nehezebb hátrahúzni a fitymát
2013. szept. 30. 18:25
 2/5 anonim ***** válasza:
65%

Ha tudod használni, nem zavarja semmilyen funkcióját, tudod tisztítani is, akkor igazából csak neked kell megbékélned vele, életed párját nem fogja elriasztani.


Az orvos nagyjából ugyanezt fogja mondani.


Mert most őszintén:

működik szex közben; maszturbálásnál sem gond; írod, hogy merev állapotban nehézkes a felhúzása, azaz lankadt állapotban tudod jól tisztítani is; 23 éves vagy, nagyon nőni sem fog a cerka (nem növi ki a "ruháját"); így tényleg csak tőled függ.

2013. szept. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kulturált és gyors választ. :) Igen ezért se rohantam eddig az orvoshoz, mert nem éreztem annyira "sürgősnek" a dolgot. Régebben féltem is orvoshoz menni, de ma már nincsenek ilyen problémáim. Szerintem elmegyek egy vizsgálatra abból bajom nem lehet, a többi meg majd kiderül. Még egyszer köszi :)
2013. szept. 30. 21:14
 4/5 anonim ***** válasza:
49%

Hali!


˙

"Gyerekkorom óta tudom, hogy fitymaszűkületem van vagyis inkább a fitymafékkel van problémám."

_ Na most akkor melyik?


"Annyira nem zavart egyik sem, pl. nemi aktusoknál, önkielégítésnél sem volt akadály. Az önbizalmamat sem rontotta le."

_ Ez eddig remek! :-)

_ Báár többen így állnának hozzá ehhez, és nem magukba zárkózva, hiperprűd-hiperszégyenlősen, ahogyan a többség mindjárt megijed, és maga alá csinál, ha szembesül azzal, hogy gond van a cerkával, s nem ésszerűen cselekedve keresi meg a megoldást a problémájára, hanem vagy mindjárt bekussol és évekig-évtizedekig lapul önbizalomhiányosan, vagy átesik a lónak a túlsó oldalára, és AZONNAL műttet, át sem gondolva a dolgokat rendesen, ez miatt pedig nemkevesen szenvednek műtét UTÁN is, legyen az AKÁRMILYEN fitymaszűkületi beavatkozás. (Túlkésleltetettből egyik pillanatról a másikra válik elsietett döntés sajna manapság, ennek következményei pedig belát6atlanok. :-o )


"Inkább csak vizuálisan zavar kicsit és gondoltam megkérdezem, hogy javasolt-e az orvosi vélemény kikérése. 23 éves vagyok.

_ Ha ez egy kérdés volt, akkor a kérdőjel hiányzik a végéről. De mint azt feljebb is olvas6tuk tőled... "Annyira nem zavart egyik sem, pl. nemi aktusoknál, önkielégítésnél sem volt akadály. Az önbizalmamat sem rontotta le." ...ergo szükségtelen. Inkább barátkozz meg vele, de olyasvmihez ami ép, NEM NYÚLNÉK! CSAK HA SZÜKSÉGES! (Pl. ha bereped, túlfeszül, és funkcionálisan zavar, nem feltétlenül esztétikailag!)

_ Nekem már volt dolgom olyan egypetéjű ikertestvérpárral, akik nem 1ütt, hanem külön-külön kerestek meg itt a GyK-n 1 év különbséggel még régebben. Mindegyiknek rövid volt a fékje, de kipróbálták, és funkcionálisan egyiknek sem okozott gondot. Személyes találkozás során mindkettőnek megvizsgáltam, és szóba került, hogy átvarratják, de nem javasoltam, mert mindegyikőjüknek sztem csak elcseszte volna az esztétikumát, ha azokhoz hozzányúlnak. Ezt mindakettő elfogadta, tudtommal azóta sem vágatták át a fitymaféküket, s csajozásnál sem zavarta egyikőjüket sem. Hogy erre gondoltak akkor utólag elismerték, hogy hülyeség volt, én pedig nem akartam őket olyasvmire rábeszélni, amelynek magam sem láttam értelmét, ill. ami úgy volt jó, ahogy. :-o


˙

De ha feltétlenül ragaszkodsz a beavatkozáshoz, akkor inkább csak a legminimálisabban nyúljanak hozzá! (Bár hogy most ez mennyire esztétikus így neked, gőzöm nincs, mer nem láttam.) Uis jelenleg a fitymafékátvágások végeredménye,... háát.... do.Ob ...megosztó. A legjobb továbbra is az lenne, ha magától pattanna el természetesen, aktus közben. Picit vérzik, ezt felitatod, majd bekened Neogranormonnal, és bekötöd éjszakára. Varrni csak akkor kell a sebet, ha az mély, ill. nagyon vérzik.


Én ismerek olyan fékátvágási módot, amely ehhez hasonlít, csak itt a fékszakadás IRÁNYÍTVA VAN, ez pedig egy TERMÉSZETES folyamat eredménye, éppen ezért kell hozzá min. 1, max. 3 hét! Ennek a módszernek az előnye, hogy képes vér nélkül, MAGÁTÓL átvágni a féket, ez pedig úgy ér7ő el, ha irányítottan beültetett varratok kerülnek a fék alá ill. köré bevarrásra. HA uis ÚGY kerülnek a varratok beültetésre, HOGY AZOK idővel EGY bizonyos IRÁNYBA vágják át az időközben állagilag meggyengült, kiszáradt, elhalófélben lévő, elérzéktelenedett féket, -- ezt a fityma rendszeres kamillás fürösztéssel elért felpuhítása utáni óvatos nyújtásával, esetleg önkielégítéssel (de nem durván, se nem hirtelen) el le7 érni -- AKKOR a végeredmény SOKKAL ESZTÉTIKUSABB lesz, mint a többi módon bevagdosott, leégetett, lézerrel simára gyalult fékműtétek eredményénél.

És ebbe a módszerbe még a rejszolás is be van építve, tehát arról SEM KELL LEMONDANI! :-D


A módszer neve: FÉKALÁVARRÁS, és itt bővebben is olvas6sz róla tőlem:

>> http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__3..


˙

Üdv: EE

2013. okt. 2. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem 2 hónapos koromban volt fitymaszűkületem. Most 14 éves vagyok ezért semmire nem emlékszem. De fő az egészség. Ajánlom menj el egy urologushoz vagy valami ovoshoz. Ismerősöm 21 éves, uyan ezzel a problémával. Nem ment el vele orvoshoz, ezért begyulladt a fitymája és utána egy napra nem tudott öntözni. Elfertőződött és nagyobb részt kellet levágni a fitymájábol. Menj el orvoshoz. Majd megmondja hogy mit kell tenned, hoy kell e yogyzert szedned.
2013. okt. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!