Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Alkesz vagyok, ha egy héten...

Alkesz vagyok, ha egy héten 3x vedelek?

Figyelt kérdés
sör, bor, pálinka, vodka, bacardi... bármit megiszok :S

2013. okt. 17. 20:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát, ha még sem is, jó úton haladsz, ugyanis véleményem szerint nem feltétlen az az alkesz, aki sokat iszik, hanem aki sokszor, és nem tudja megállni.


Amúgy miért iszol ennyit, ez már függőség lehet, vagy csak szereted az ízét, vagy stresszesen a mindennapjaid?

2013. okt. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez több mindentől is függ. Hol iszol, kivel iszol, miért iszol?
2013. okt. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
rengeteg bajom volt/van... ezt most nem részletezném, mert a virtuális papírom kevés rá :) zűrös családi háttér, annál zűrösebb kapcsolatok, anyagi gondok, betegség stb.... szóval a pszichiáteremet kiakasztottam a problémáimmal ennyi röviden tömören ... a pia segít felejteni, legalább akkor mikor részeg vagyok!
2013. okt. 17. 20:59
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát, ha van munkád, temetkezz belé. Ha hasznosnak érzed magad, és elfoglalod magad, akkor a zord gondolatok nem fognak megkörnyékezni, mert nem lesz rá időd.
2013. okt. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát így jó úton haladsz, hogy alkesz legyél. Ha pl heti háromszor bulizol és azért iszol az teljesen más lenne, de így.. :/ Egyszer csak azt veszed észre, hogy iszol minden nap
2013. okt. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, úgy döntöttem, hogy befejezem a struccpolitikát, és keresek egy orvost! :)
2013. okt. 19. 14:13
 7/7 anonim ***** válasza:
Bizony az vagy.!!!
2013. okt. 27. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!