Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Munkanélküli lettem, véget...

Munkanélküli lettem, véget ért a párkapcsolatom és egy rakás szabadidôm van. Délelôttôl fogva vedelek és képtelen vagyok aludni. Ötletek?

Figyelt kérdés
Az utóbbi héten még segített a macskagyökér, citromfû, de már hányok az ízétôl, gondolatától is... Fontos lenne, hogy idôben el tudjak aludni...
2012. dec. 19. 03:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
menj sportolj ezerrel, tanulj valamit hogy lefaradj. Faraszd le magadat, annal jobb altato nem kell.
2012. dec. 19. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
18%
Tehát egy munkanélküli alkoholista vagy,aki nem tud aludni? Az utolsó üveg borral vegyél be egy két altatót is.
2012. dec. 19. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nő, férfi vagy? Melyik korosztály?


Aki csak csesztetni tudja a kiírót, az gondoljon arra, hogy maga is maradhat munka nélkül...és majd ő mit tesz akkor valójában.

2012. dec. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ffi vagyok, 20-30 kozott. Gyerek - es kamaszkoromban rendszeresen sportoltam, de mikor jopar ev kihagyas utan elmentem nehany kort futni, csak rombolta az onbecslesem, annyira legyengultem. Persze nem az elfordulas lenne a megoldas, de annyira erotlennek erzem magam, hogy keptelen vagyok felvenni a sportcipomet. Ha valamikor el is alszom, 3-4 ora elteltevel ismet felebredek, es nem tudok visszaaludni...
2012. dec. 19. 16:31
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is maradtam már munka nélküli, mégsem vedeltem egész nap.
2012. dec. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Légy férfi. Mi az, h felvettem a sportcipöm, és olyan gyenge voltam, h nem birok szembenézni ezzel, és tenni ellene? Ha nem teszel semmit magadért, akkor ne is várj semmit. A munkanélküliség sem szünik meg, ha nem teszel érte Te. Más nem fog tenni. Kitartást, és sok sikert a _KÜZDELEM_ során!
2012. dec. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Annak aki normalisan valaszolt, koszonom, es igyekezni fogok. A tobbinek: ha nekem is 80-as iq-m lenne, en sem pialnek folyamatosan. Lehet, hogy ti gyarban dolgoztok muszakban, de ha olyan munkatol fosztanak majd meg titeket, amelyert egesz eletetekben dolgoztatok es jartatok egyetemre, majd akkor magyarazzatok arrol, mit, hogyan kellene.
2012. dec. 19. 17:34
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja, értem. Nem magyarázom,mert semmi értelme, ha Te 140 IQ-val és a diplomáddal a piás üveget látod egyetlen megoldásnak.
2012. dec. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!