Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet tüdőgyulladásom láz nélkül?

Lehet tüdőgyulladásom láz nélkül?

Figyelt kérdés
Már két-három hete nagyon csunyán köhögök és fáj a hátam és a mellkasom de nem vagyok lázas annyira náthás sem. Lehet tüdőgyulladás vagy valami más a baj?

2013. okt. 19. 11:24
 1/2 anonim válasza:

Ugyanez van nekem is! Pont most!

Több dokihoz is elmentünk, és mindegyik mást mondott. Randomra adták a gyógyszereket, mert még kitalálni sem tudták, sőt, még ötletük sem volt, hogy mi a bajom. Én lassan már egy hónapja vagyok ilyen beteg, és semmi. Nem múlik el, akármilyen gyógyszereket is szedek.

Menj el orvoshoz!

Egészen addig én sem mentem el orvoshoz, amíg már majdnem összeestem a tüdőfájástól és vért nem köhögtem.

Azonnali doki! Ne ess abba a hibába, mint én, hogy csak akkor mész el, amikor már majdnem kórházi eset vagy!

Egyéb tüneted van még?

2013. okt. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1. válaszoló, ugye csináltak CT-vizsgálatot? vagy baktérium tenyésztést? eddig milyen betegségek merültek fel?

szerintem lehet asthma, krónikus obstruktív tüdőbetegség- azon belül hörghurut vagy emphysaema (tüdőtágulat), kórokozó jelenléte esetén Mycoplasma, Chlamydia, tuberculosis, (szamárköhögés), valamilyen tüdő hegesedést előidéző betegség, vagy akár idegentest , rosszindulatú betegség, ha szív akkor szívelégtelenség, de akár gyógyszer mellékhatása is lehet a krónikus köhögés (ACE-gátló).

na de ne ijedjetek meg, lehet hogy nem is ezek közül valamelyik :)

mindenesetre kéne mellkas röntgen, labor vizsgálat, allergológia, köpet vizsgálat (ha van..egyáltalán van köpetetek? száraz vagy produktív köhögés?) meg képalkotó vizsgálatok.

2013. okt. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!