Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Elvileg már meggyógyultam a...

Elvileg már meggyógyultam a megfázásból, mégis nyálkás orrváladékom van. Miért van ez?

Figyelt kérdés

Még idén (2013) Okt 07.-én megfáztam, de úgy, hogy egyik pillanatról a másikra beteg lettem. Azelőtti nap még simán kerékpároztam (lehet amiatt fáztam meg, pedig aznap 18 fok volt) Másnap torokfájással, dugult orral, rossz közérzettel ébredtem, legalább egy hétig beteg voltam elég durván, ami át is ment a lakótársaimon elég hamar (kb 3-4 nap) nekem meg még egy hét mulva is ugyanúgy voltak a tüneteim, utána fokozatosan, már úgy 15.-ére elmúlt a betegség. (végig szedtem neo citrant, 2000 mg C vitamin, sok víz, meleg fürdő, tea.. gyulladáscsökkentők, anti biotikumot nem szedtem) Azóta megint eltelt már egy hét, 22.-ét írunk és a takony még mindig megvan, ugyan csökkent mennyiségben de még mindig.. Miért..?


Allergiás nem vagyok semmire, voltam allergia teszten is, vérképemben viszonylag halmozott Lymphocita szám volt, de ez még júniusi eredmény ami távol áll minden azelőtti megfázástól.. de ennek jónak kellene lennie.. azaz erősebb kell, hogy legyen az immun rendszerem.. ezek szerint mégsem?


Miért van az, hogy a többiek meg gyógyulnak 3 nap alatt, én meg úgy 3 hét alatt sem igazán.. és csak egy hét után KEZD javulni?



2013. okt. 22. 14:47
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!