Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Epekő gondok, elmondanátok...

Epekő gondok, elmondanátok erről a "praktikáról" a véleményeteket?

Figyelt kérdés
Most találtam a neten keresgélve, lehet benne valami? "Mult heti csodas gyogyulasom .Szornyu epegorcs gyotort .Attol tartottam , hogy elzarodott az epevezetekem es mutet lesz a dologbol . (husz percenkent jott a fajdalom es hangosan jajgattam ) azorvos kapszulakat irt fel -ereztem , ha beveszek egyet is -vegem ...akkor rakerestem a neten , hogy epeproblemak hazigyogyszere angolul ...hitetlenkedve olvastam a beszamolokat , hogy az epekot/homokot is el lehet hajtani ... meghozza ilyen egyszeru modszerrel : 2 db citrom+I ek extraszuz olivaolaj este iszogatni aztan a jobb oldalonkon fekudni felhuzott labbal .... napkozben csak folyekony dolgokat enni inni de kulonosen jo a friss alma/korte pure es ital ... ha szornyu zold lesz a szeklet /akkor urult ki a ko vagy homok ...nekem a masodik nap -es nyomtalanul elmult minden baj ... leirtam hatha valaki masnak is segit ..."
2013. okt. 24. 03:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy használ, de csak homok, vagy pici kő/kövek esetén. Nem hinném, hogy egy nagyobb követ, ami hosszú évek alatt alakul ki, fel lehet oldani pár nap alatt...

Menj orvoshoz inkább!

2013. okt. 24. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Legalább ilyen hatásos, ha feketerek levét iszod. De csak akkor, ha még nem nagy a kő.
2013. okt. 24. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Úgy van,ahogy előttem írják. Óvatosan bánj az ilyen epehajtó technikákkal,mert ha a kő mérete akkora elzárhatja az epevezetéket,ami életveszélyes állapothoz is vezethet.
2013. okt. 24. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 veronika19 ***** válasza:
A megoldás jó, de oliva olaj helyett napraforgó olajat momdanék... 2-2 deci mindkettőből. A nagy köveket is kihajtja! Tapasztalatból mondom :)
2014. márc. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!