Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ti elmondanátok a véleményetek...

Ti elmondanátok a véleményeteket? Vagy inkább csak hallgatnátok? De ha válás lesz belőle?

Figyelt kérdés

A nővéremmel mindig jó volt a viszonyunk, minden dolgot megbeszéltünk (pasik, szex, munkatársak, tényleg mindent).

3 éve ment férjhez. A férje jó ember, kedveli az egész család.


Nincs 1 éves a lányuk. Sajnos a születése után megromlott a kapcsolatuk. Tipikus hibákat követtek el: a nővérem mindenáron együtt akar aludni a babával, nem hajlandó sehová menni nélküle pedig lenne aki vigyáz a kicsire. A férje meg már nem is akarja megoldani a dolgot, elvállal minden munkát csak hogy ne kelljen otthon lenni. Amikor meg otthon van, csak a gyerekkel foglalkozik - vele mondjuk elég sokat, ez igaz.


Most a nővérem kitalálta, hogy jöhet a 2. gyerek. A férje nemet mondott, azóta emiatt áll a bál. A nővérem szent meggyőződése, hogy előbb-utóbb beadja a derekát és akkor minden rendben lesz. Én nem látom ilyen rózsaszínben a dolgot.


2013. szept. 1. 13:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én elmondanám a véleményem, talán segít, talán nem fog rád hallgatni, de hátha kinyílik a szeme, másrészt meg neked is jobb, ha tudod, hogy te szóltál, hogy kívülről az ő dolgaikat azért másként látni
2013. szept. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy elmondanám a véleményemet. Hiszen nem egy huszadrangú senkiről van szó, hanem a testvéremről!
2013. szept. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, elmondanám, mert tényleg így lehet a legjobban tönkretenni egy kapcsolatot.

Amikor valakiből "ősanya" válik, és belehülyül a gyerekbe, annak 99%-ban válás a vége, aztán meg majd nyavalyoghat, hogy 1. egyedül van a gyerekkel, a gyerektartás semmire sem elég és jajj, vagy 2. az apához került a gyerek, most mi lesz vele a gyereke nélkül, jajj.

2013. szept. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj vele. Bár arra készülj fel, hogy szerintem megváltozhatott kicsit, és lehet nem lesz ugyanolyan a beszélgetés már vele.
2013. szept. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is beszélnék vele. Egy ilyen helyzet valóban tönkreteheti még a legjobb kapcsolatokat is. De lehet, hogy én a sógorommal is beszélnék, hogy őszintén, de nagyon kedvesen, higgadtan, nyugodtan beszélje meg a feleségével, hogy miért nem áll még készen egy újabb gyerekre.
2013. szept. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!