Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit tegyek ez ellen a fülfájás...

Mit tegyek ez ellen a fülfájás ellen?

Figyelt kérdés

páromnak pár napja nagyon fáj a füle, kb egy hete nagyon megfázott, volt láza is kb két napig, de utána jobban lett. dokihoz nem ment, de gyulladáscsökkentőt ivott.

most viszont nagyon fáj a füle, már a feje is és a fogai, mindene, alig bír felkelni. állandóan csak aludna, fáradt, kimerült, tényleg egész hétvégén aludt és még mindig rosszul van. láza nincs egy kicsi sem. ivott fájdalomcsillapítot de nem igen használ. infralámpázzuk és villanypárnázzuk de még mit lehetnte tenni?

ha nem múlik akkor kedden doki. na de addig is? csepegetni jó ötlet? vagy valami jó módszer, tippek? köszi előre is


2013. okt. 27. 17:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet hogy bakteriális fertőzése van, arra meg antibiotikum kell. A gyulladáscsökkentő vagy fájdalomcsillapító csak tüneti enyhítésre jó, magát a kórokozót nem fogja elpusztítani, ami a gyulladást kiváltotta.

El kell menni orvoshoz és ezzel nem nagyon kéne várni.

2013. okt. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem minden fülgyulladásra jó a fülcsepp. Mindenképpen orvoshoz kell mennie, ha végképp nem bírja már, akkor még ma el mehettek a Klinikák fül-orr-gégészeti ügyeletére (persze ha Pesten éltek)

Nagyon jó orvosok vannak ott. Bármikor fogadnak ha vészhelyzet van..

[link]

2013. okt. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Doki, valszeg antibiotikum, de ezen felül én azt szoktam csinálni hogy egy kispárnahuzatba sót töltesz és megmelegíted mikróba (csak kicsit mert nem felgyújtani akarod). Antibiotikum után pedig érdemes valamilyen jó bacit visszatelepíteni pl balance vagy natural care.
2013. okt. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
sópárna meg infralámpa, ezekböl baj nem lehet.
2013. okt. 28. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mi ujsag hogy van a parod?volt orvosnal?

Nekem is mostanaban volt fulgyulladasom es egy szuper dokinak koszonhetoen helyre jottem.

Ha gondolod megirom priviben!

2013. nov. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!