Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Egyszer úgy ébredtem, hogy el...

Egyszer úgy ébredtem, hogy el volt zsibbadva a bal karom, egyből arra gondoltam, hogy a szív miatt van.! Azóta rendszeresen bebeszélem magamnak, hogy zsibbad a karom, fáj a szívem és hogy szívrohamom lesz! Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Addig jár ezen az agyam ameddig el nem zsibbad a karom, és nem kezd el fájni a szívem! Nem tudom mit csináljak, hogy ezek elmúljanak! Eddig csak este jött ez rám, most már nappal is, ha eszembe jut! Csináltattam egy EKG ahol akkor minden rendben volt.! Mit csináljak?
2013. okt. 29. 09:44
 1/8 anonim ***** válasza:
ez egyértelműen pszichés probléma, fordulj szakemberhez vele. A zsibbadás attó volt mert elfeküdted. mindnekivel elöfordul néha, semmi köze a szivedhez.
2013. okt. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
az elsőnek igaza van, pszichés probléma, szakemberhez kellene fordulnod vele. Mondjuk a legjobb egy pszichoterápia ilyenkor, azt meg nem mindenki tud. Csak gondolkodj pozitívan, a rossz gondolatoktól érzed úgy. Hidd el, aki meg az agydaganatra gondol, az rögtön úgy érzi hogy fáj a feje, vagy valami más tünetet érez. Sok minden okozhat mellkasi fájdalmat, zsibbadás biztos attól volt hogy elfeküdted.
2013. okt. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Elfeküdted a kezed, kiszorult belőle a vér, ezért elzsibbadt, ettől lett érzéketlen. Teljesen normális dolog, én is gyakran elfekszem a kezem. Viszont hatalmas tehetség vagy, ha pusztán a gondolataidtól el tud zsibbadni a kezed! Miért nem nyugszol meg, hogy nem lesz szívrohamod, csak elfeküdted a kezed és gondolsz inkább arra, hogy "miért lenne szívrohamom". Ha zsibbadást elő tudsz idézni, akkor javulást is tudsz. Miért akarod ennyire, hogy szívrohamod legyen?
2013. okt. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat és tanácsaitokat!! Tisztában vagyok vele, hogy akkor azért zsibbadt el, mert elfeküdtem! De azóta beszélem be rendszeresen magamnak ezeket a dolgokat!
2013. okt. 29. 11:18
 5/8 anonim ***** válasza:
ezt értjük és épp ezért pszichés eredetű a probléma nem testi. Ezen egy hozzáértö szakember tud segiteni.
2013. okt. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. okt. 29. 13:46
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha tudnád, nekem hányszor volt már "szívrohamom"... Volt, hogy egy nap 3-szor is. Most már csak nevetek rajta, akkor nem volt ilyen vicces. Ugyanúgy bebeszéltem magamnak, hogy most zsibbad a karom, szúr a szívem, úristen és már a gyomorszájamnál is fáj, nem érzem a karom stb. de nem lett belőle semmi! Csak én pánikbeteg vagyok. Nekem ettől volt! De volt már refluxom is, agyvérzésem is szóval amiről éppen olvastam, azt simán be tudtam képzelni magamnak. Csak az agyad játszik, valószínűleg azért mert unatkozol. Egyébként pszichológus, ha nem segít akkor pszichiáter, nyugtató! Sajnos nekem is ez a megoldás maradt. Vagy pedig próbálj rendet tenni a fejedben! Ha nem vagyok túl tolakodó, megkérdezhetem, hány éves vagy?
2013. dec. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Persze.. 22!
2014. febr. 20. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!