Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől nem nő a szakállam egy...

Mitől nem nő a szakállam egy bizonyos foltban?

Figyelt kérdés
pár napja vettem észre, hogy az államon van egy kb. 2 cm átmérőjű folt, ahol nem nő a szőr...ez mitől lehet? borostásan nagyon zavaró és félek, hogy valami belső baj előjele lehet
2013. okt. 14. 23:33
 1/8 anonim ***** válasza:
63%

Lehet gyulladás miatt is,de gyakoribb fertőzés(gomba,baktérium) miatt,illetve létezik egy autoimmun betegség ami ilyeneket okozhat.

Menj el bőrgyógyászatra,ott megkapod a megfelelő kezelést,illetve,ha szükség van rá kivizsgálnak.

2013. okt. 15. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
ez genetika. sok férfinak nem nő mindenhol. Az én férjemnek is ilyen. pl nem is tudna körszakállat növeszteni mivel a bajusz rész nem ér össze az állán lévő szörrel. Az arcán is vannak simán több centis szünetek ahol nem nő szőr. De szerencsére nem is akar se szakállat se bajuszt se körszakállat, nem is örülnék neki....
2013. okt. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hogy mennyi nő kószlál ebben a kategóriában.Csak azt tudnám mire kiváncsiak annyira ? Benéztem a női hasonlóra,és nem találkoztam férfi valaszíróval .

Ne hordjál borostát.Nekem is nagyon tetszik egy pár hajviselet,sajnos a hajam erre alkalmatlan .A szőrzet nem mindenhol egyforma sűrűségben jelenik meg .Még a borostához is fiatal vagy,várd meg amig mindenhol egyenletesen kinő .Többnyire fiatalokon látom ezt a viseletet.Talán idősebbnek,vagy többnek akarnak látszani .

De ez nem pótolja azt,ha a fejben meg kevés van .

2013. okt. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
khm...30 éves vagyok és eddig mindenhol volt szakállam..de mondom, pár napja van ez, hogy egy foltban hiányzik
2013. okt. 15. 19:41
 5/8 anonim ***** válasza:
68%
1. vagyok. Ez egy alopetia barbae,hidd el. Menj el bőrgyógyászhoz!
2013. okt. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
de ez gyógyítható?????
2013. okt. 16. 10:15
 7/8 anonim ***** válasza:
Az októl függ.
2013. okt. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Írd le légyszíves mi lett?
2019. febr. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!