Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A vesemedence gyulladástól is...

A vesemedence gyulladástól is kialakulhatott?

Figyelt kérdés
Durva vesemedence gyulladásom van. Előtte 2 nappal elkezdett a bőrömön szúnyogcsípés kinézetű kiütés megjelenni, elég nagy mennyiségben a testemen kb. 25-30 db és viszketnek is. Először valamilyen csípésre gondoltam, szúnyog, hangya. Lecseréltem az ágyneműt felporszívóztam, mindent átnéztem és semmit nem találtam. Kérlek segítsetek.
2013. nov. 1. 16:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem csak deréktájon van? Mert akkor övsömör is lehet. Vagy vírusos betegség, ami a vesére is ráment. Mindeképpen orvoshoz kéne menni, ha még nem voltál.
2013. nov. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem csak csak a hátamon. Lábamon, hasamon leginkább. Voltam dokinál (urológusnál a vesém miatt) de akkor nem volt annyira mint most.
2013. nov. 2. 09:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Szedsz antibiotikumot a vesédre, ugye? Könnyen elképzelhető, hogy ez egy allergiás reakció, minél hamarabb vissza kéne menni az orvoshoz, hogy írjon neked másik gyógyszert. Sem a gyógyszerallergia, sem a vesemedence-gyulladás nem játék. Szóval menj vissza minél hamarabb, mert ha abbahagyod az antibiotikumot, rosszabbodhat a veséd állapota, de ha nem hagyod abba, akkor komolyabb allergiás reakciók is felléphetnek.
2013. nov. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi. Megoldódott. Az erős gyulladástól jött ki.
2013. nov. 4. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!