Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Már 2 hete szárazan köhögök,...

Már 2 hete szárazan köhögök, egyik tabletta sem segít. Nem fáj a tüdőm, amikor köhögök. Ennek ellenére lehet ez tüdőgyulladás? Vagy annak más tünetei is vannak?

Figyelt kérdés
2013. nov. 1. 21:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Miket szedtél?
2013. nov. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Torokgyulladásom van, arra szedtem antibiotikumot, nem múlt el, most szedem a másik doboz antibiotikumot.

Köhögésre is tablettát írt fel az orvos.

2013. nov. 1. 22:00
 3/4 anonim ***** válasza:
A köhögésre gondoltam,hogy mit szedsz. Ha már 2 féle antibiotikumot kaptál az valószínűleg a tüdőgyulladás esetén is jó. Sajnos köhögés egy-egy felső légúti betegség után is fennmaradhat még hetekig tüdőgyulladás nélkül is. Ilyenkor nappal valamilyen köptetőt kell alkalmazni( nekünk nagyon jól bevált az Elixirium thymii compositum),ha éjszaka erős a köhögés,akkor pedig estére köhögéscsillapítót kell bevenni. Ez nehezebb dolog, recept nélkül talán csak a Robitussin antitussicum van. Délután már ne vegyél be köptetőt.
2013. nov. 2. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szerintem már abbahagyom a köhögésre való tabletta szedését, mert nem segít :(
2013. nov. 2. 08:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!