Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Valószínűleg Candidám van....

Noname3579 kérdése:

Valószínűleg Candidám van. Kihez fordúljak vele elég a háziorvos első lépésben?

Figyelt kérdés

Tüneteim:- Fehér lepedék a nyelvemen amit lelehet törölni

- Piros kiütések a makkomon és hámlás

- Sokszorvagyok fáradt és Ingerült

- Hasam megnőt



Tavaly Decemberbe műtöttek Here Viszértágulással azt követően prosztata gyuladásom is volt decembertől kb Március- Áprilisig szedtem antibiotikumokat.Nagyon félek és nemtudom kihez forduljak első lépésben és mit mondjak az orvosnak? :(



2013. nov. 3. 23:02
 1/8 anonim ***** válasza:

ha a hivatalos orvosláson belül találsz erre megoldást, akkor minden tiszteletem a tied, és közöld az orvos/megoldás nevét mert nagyon kíváncsi vagyok rá.


ha rákeresel arra hogy candida kérdőív, meg candida köptetvizsgálat, akkor ott mégnagyobb valószínüséggel tudhatod meg, de am neked valóban candidiázisod van. (candidája jóformán mindenkinek van)

2013. nov. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ma csinalok gyors tesztet ami a verbol vizsgalja ki h mivqn. De a haziorvostud adni beutalot nem?
2013. nov. 4. 09:20
 3/8 anonim ***** válasza:
gondolom ö tud adni vérvizsgálatra beutalod, azonban arról nemtudok hogy ott ezt néznék e.
2013. nov. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
mennyél egy kört próbáld meg ha gondolod, egy dologra figyelmeztetnélek, hogy óvatosan csak, mivel a candida fogja a nehézfémeket benned, csínyán szabad csak írtani. :)
2013. nov. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Inkabb minthogy belehaljak a fertozesbe:-(
2013. nov. 4. 15:05
 6/8 anonim ***** válasza:
van más módja is
2013. nov. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
és mi?
2013. nov. 4. 19:49
 8/8 A kérdező kommentje:
És ha ilyenem van kb 8 hónapja mennyi időmvan hátra?
2013. nov. 6. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!