Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fél3-ra kell mennem ultrahangr...

Fél3-ra kell mennem ultrahangra. Mennyivel nem ajánlatos előtte enni?

Figyelt kérdés
Úgyértem hány órával? Mert mikor sztk-ba mentem ultrahangra, akkor 10-re kellett mennem és azt mondták semmit ne egyek előtte. Epe kövem van azt nézegetik
2013. nov. 13. 10:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Hasi ultrahangot csak éhgyomorra csinálnak, előtta 6 órával szabad vizet inni, később még azt sem.

És teli hólyaggal kell menni.

Én úgy csináltam, hogy pisiltem és ittam 2,5 deci vizet, annyival még nem pisilek be órákkal később se.

Már ne egyél, de gyorsan még egy pisi meg vízivás.

2013. nov. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem ma lesz az ultrahang hanem 18.-án csak előre tájékozódom. akkor fél3-ig nem ehetek semmit? :S de hát addig éhen halok. azt tudom, hogy sok vizet kell inni. az meg lesz. csak abban nem voltam biztos hogy tényleg nem lehet-e enni ha ilyen későn megyek ultrahangra. a korházban nem mondták, hogy nem ehetek előtte, de akkor gondolom csak elfelejtették :S
2013. nov. 13. 11:06
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát miért nem alszol 12-ig mondjuk vagy 1-ig?

Akkor nem leszel éhes nagyon fél háromig.

2013. nov. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem 6 órával előtte nem volt szabad ennem és 2 órával előtte már inni sem, nekem is epémet nézték.
2013. nov. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!