Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13-hetes kismama vagyok!...

13-hetes kismama vagyok! Szeretnénk menni 4-D ultrahangra! Mikor ajánlatos, hogy jól látszodjon mindene?

Figyelt kérdés
2008. dec. 12. 12:32
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
én a 25. héten voltam akkor már mindene látszódott,mert a 18nál még nem látták hogy fiam lesz
2008. dec. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Ugy a 28. het kornyeken szoktak menni.
2008. dec. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%
En most megyek 4D-s ultrahangra masfel het mulva, akkor toltom be a 12.hetet. Sok embernek mar ilyenkor meg tudtak mondani, hogy fiu vagy lany a baba, persze kisebb valoszinuseggel, de akik itt irtak ,nagyon sokuknak a kesobbi ultrahang igazolta, hogy jol josoltak meg a baba nemet 12-13hetesen a 4D-s uh-gal. Szoval mar te is mehetnel, ha akarnal. NEkem nincs valasztasi lehetosegem, mert kulfoldon elek, es most fogok haza menni, itt nem mondjak meg a gyerek nemet es vagy 5x annyiba kerul a 4D-s uh mint otthon.
2008. dec. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%

en 19. heten mentem, mert nem kaptam a korhazba uhra idopontot, csak a 21. hetre, es ha gond van (sose legyen), 20. hetig lehet "cselekedni".

ott tudtuk meg, hogy fiú, és picit ufószerű volt, de nagyon édes (aludt, és a szonografus sehogy se tudta felebreszteni :D )


most 28,4 hetes vagyok, jovo het csutortokre tervezzuk, mert azon mar latszodni fog minden, és ez lesz az, amit ha picit "nagyobb" lesz, akkor meg tudunk neki mutatni, hogy milyen volt a mama pocijaban.

2008. dec. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
59%
26 hét után
2008. dec. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
59%
24-28 hét között mondta nekem az orvosom. Én holnap megyek, igaz már 30+3 vagyok. Remélem jó lesz. Jó mozizást nektek :-)
2008. dec. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
59%
Szia!Én most voltam 28hetesen!Tökéletesre sikeredett,ahogy mosolyos ahogy nyel és ásít!Majd meglátod milyen nagyszerű érzés!!!Egyébként minél később mész annál jobban látni mindent!!!Úgy értem 26.hét körül már jó!!!
2008. dec. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!