Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van egy 9 mm-es vesekövem!...

Álom-manó kérdése:

Van egy 9 mm-es vesekövem! Mitől függ hogy kijön-e? És mennyire fáj? Lehet, hogy egész életemben bennem marad?

Figyelt kérdés

#élet #egész #vesekövem
2013. szept. 23. 14:05
 1/6 anonim ***** válasza:
A 9 mm-es már nagynak számít, nem sok esélye van annak, hogy természetes úton, azaz kipisilve távozzon. Benned nem fog maradni, nem maradhat, az nem egézséges. Ha nem távozik természetes úton, akkor egy kezeléssel szétrobbantják apró darabokra, és akkor ki tudod pisilni. Fájni mindenképpen fáj, nekem egy kb. 8mm-es akadt el a húgycsövemben, de ki nem tudott jönni, elmentem urulógushoz, ő kiszedte, megvizsgálták a követ, szerencsére nem volt betegsége.
2013. szept. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sok sok folyadékot igyál, általában ilyenkor szoktak adni gyógyszert, lazításra. Hogy derült ki?

A normális orvosok nem hagyják csak úgy ott, mert az esetek nagy százalékában panaszt okoz, és nagy baj is lehet belőle, már ha már megindult. Ha nem mozdul törik...

2013. szept. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A családomban mindenki veseköves, ha jó gyógyszereket kapsz 12mm is bőven kijön...tesómnak már többször is sikerült :)
2013. szept. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Először arra gyanakodtak hogy vakbél gyulladásom van és ezért elmentünk orvoshoz aki elküldött ultrahangra és ott derült ki, hogy nem vakbél gyulladás hanem vesekő, de azt mondta az orvos, hogy kipisilem és, hogy lehet nem is fogom észrevenni, hogy már nincs ott! Nem kaptam semmilyen gyógyszert! És az lehet, hogy esetleg összemegy és kisebb lesz?
2013. szept. 23. 15:44
 5/6 anonim ***** válasza:
Az biztos nem...szerintem keress másik orvost...elsőre tényleg nem kicsi, nekem 6mm is törtek, habár akkor már egy hete görcsöltem, a végén már azt hittem belehalok...de tényleg
2013. szept. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Kezdj el sörözni mindenképp... De csak miután szétszedték a követ, mert így nagyon fájni fog :D De a sör tényleg segít, nekem is így múlt el.
2013. okt. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!