Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Most kórházba fognak küldeni,...

Most kórházba fognak küldeni, vagy elég lesz szerintetek a gyógyszer?

Figyelt kérdés

Nem is tudom, hogy írjam le. Pont végző voltam egy gimnáziumban, de iskolát kellett, hogy váltsak. Muszáj volt, mert annyira bántottak az iskolába, hogy elviselhetetlen volt és depressziós lettem. Egész nap feküdtem, suliba nem mente, sírtam, nem ettem....stb.

Nagyon elbántak velem (szidtak, bántottak, rám uszították a tanárokat....)!

Teljesen elintéztek olyannyira, hogy más iskolába kellett mennem. Elmentem egy szakközépbe, pedig nekem csak érettségi kell, mert megyek egyetemre. Olyan tantárgyaim vannak, amikről az életben nem hallottam. Nem tudtam feldolgozni, ami történt és nem tudtam feldolgozni azt, hogy átmentem oda, az új tanárokat, közösséget...stb.

Most három éves tantárgyakból le is kell pluszba tennem vizsgát januárig. Megszoktam a gyors jegyzetelést órán és a tanítást. Itt meg teljesen más, de nem volt más kiút. Más gimibe meg nem tudtam átmenni, csak ilyenbe. Szigorúnak szigorú iskola, a házirend erős...!

Egyszerűen nem tudtam feldolgozni azt a sok bántást, amit kaptam és álmomban sem képzeltem, hogy végzős gimis koromba ide fogok jutni...!

Agyilag teljesen nem tudok lépést tartani és sírok állandóan, ideges vagyok, kedvtelen, fekszek, nem érdekel semmi.

Most volt merszük engem felhívni azok után telefonon, hogy szalagavatón azért még segítsek nekik. Engem nem érdekelnek. Idegileg kikészültem. Az összeomlásnál vagyok. Kihasználtak és a legjobb barátném hazudott nekem mindenről, hogy még hamarabb tűnjek el abból az iskolából!

Holnap délután megyek egy orvoshoz, aki egyben pszichológus is, mert egyszerűen képtelen vagyok most ezzel megbírkózni! Folyamatosan fáj a fejem, szédülök, hányok...!

Most attól félek, hogy beutal a kórházba. Nem tudom, hogy egy gyógyszeres kezeléssel megúszom-e!



2013. nov. 19. 20:18
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt még kifelejtettem, hogy észrevettem magamon, hogy zavart vagyok. Mikor beszélek, vagy hadarok, vagy rosszul ejtem ki a szavakat, vagy mást mondok a szó helyett...! Sose volt még ilyen velem... ! Anya egyfolytában sír, ahogyan mama is!
2013. nov. 19. 20:21
 2/3 anonim ***** válasza:
83%
A helyedben elmennék egy hétre valami kis csendes helyre. Mondd meg az orvosnak, hogy milyen problémád van, biztosan megérti. Gyógyszer segíteni csak kedvileg fog, a probléma még ott lesz. Ugye nem mész segíteni a szalagavatóra?
2013. nov. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem áll szándékomban még menni ezek után. Oldják meg, ahogy akarják. Nagyon sokat ártottak. Volt képük még 15 SMS-t küldeni és hívni még órán is...!

Így sem mondtam el az iskolába az új igazgatómon kívül, hogy miért mentem el abból a suliból, s így, hogy hívogattak már kezdtek mindenfélét pletyizni.

Nekem nincs szükségem még ilyenre, pláne meg arra, hogy a pszichiátrián kössek ki...! Hiányzik ez nekem?!!

Holnap megyek és elmondom, mert ezt én nem bírom, ahogyan a szüleim sem..

2013. nov. 19. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!