Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez már depresszió?

Ez már depresszió?

Figyelt kérdés

21 éves fiú vagyok és betegen születtem... Rövidebb az egyik lábam és ez a sántikálást vonja maga után + alacsonnyá is tesz...

A tömérdek csalódás után elvesztettem minden önbizalmam.

Irigylem a velem egykorú fiatalokat akik csajoznak össze vissza.Szánalmasnak érzem magam és megvetem a külsőm... Mindig azt fújom magamban "MIÉRT ÉN MIÉRT?" Mindent elrontok mert annyira izgulok,hogy mindegy hogy végződik csak legyen vége"Lesz ami lesz". Nagyon hamar feladok mindent, mindenbe belekezdek és félbe hagyom mert átlátom a végét. Tele a fejem negatív gondolatokkal és már idegesít az is, hogy szűz vagyok. Nem ilyen életre vágyok de akár hányszor amikor magamnak azt mondom, hogy oké elég...!!! akkor jön az hogy áhhhhhhh majd... Néha megfeledkezek ezekről de van mikor hetekig nyomaszt! Ez már depresszió? Mit tehetek ilyenkor? Nem nagyon hiszek a pszichiáterekben.



2013. nov. 22. 20:21
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!