Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez minek a tünetei?

Ez minek a tünetei?

Figyelt kérdés
A haveromnak zsibbad a nyelve, arca, és alig tud beszélni ez miatt. A szája mindig magától kinyílik, és alig tudja összezárni. Olyan furcsán beszél. Ez mi lehet?

2013. nov. 22. 22:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Ennek sok oka lehet. Mióta tart? Rendszeresen előjön neki?

Feji vérkeringési zavar, idegprobléma, mindenképpen orvoshoz kell mennie.


Ha ez most jött elő neki hirtelen, akkor pedig azonnal ügyelet!

2013. nov. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ma reggel kezdődött, azt mondja hogy nem fáj a feje, semmi baja nincs, csak zsibbad az arca és nem tud beszélni.
2013. nov. 22. 22:28
 3/6 anonim ***** válasza:
Konkrétan az arczsibbadás..agyvérzés tünete..ami lehet enyhe lefolyású is, ugyh sztem tipli a kórház..
2013. nov. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Bármi lehet. Epilepszia jele is. Drog is.

Mindenképpen sürgősen nézze meg orvos! Létezik olyan, hogy orvosi ügyelet.

Ha majd azt mondják, hogy semmi baja a világon, akkor én találtam egy olyan szert, amiről ezt írják: "A beteg akaratlanul is nyitva hagyja a száját; nem tudja becsukni."

THERIDION CH9.

(Nem lehet, hogy megcsípte valami? Nem tart otthon mérges pókot? Remélem, nem!)

2013. nov. 23. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a váléaszokat. Volt orvosnál, és azt állapították meg, hogy előző nap kapott Leponex injekciót, annak volt a mellékhatása, aztán kapott egy másik injekciót és attól 15 perc múlva jobban is lett.
2013. nov. 23. 03:54
 6/6 A kérdező kommentje:
1 nap elteltével rossz közérzete van, fáradt, de még is pörög. Azt szeretném tudni, hogy ez kapcsolatban-e van az előzőleg megírt problémával, gyógyszer mellékhatása, vagy más?
2013. nov. 23. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!