Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Két napja nem tudok aludni,...

Két napja nem tudok aludni, mert náthás lettem és nem kapok az orromon levegőt. Tudom, hogy nekem csak az orrcsepp segítene, de 8 hetes terhesen azt mondták nem lehet használni. Tényleg nem lehet?

Figyelt kérdés
Az éjjel próbáltam a tengeri sós orrsprét,aztán a mentolos gőzölést,de egyik sem használt.Nagyon rossz,mert a számon sem tudok lélegezni,mert kiszárad.Előre félek az éjszakától.Tényleg nem lehet 1 csepp orrcseppet sem használni? Kérem aki tud segítsen.
2007. nov. 1. 20:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem tudom a nevét, de van egy homeopátiás orrspray, amit használhatsz, kérdezd meg a gyógyszertárban! (Keress olyan gyógyszertárat, ahol foglalkoznak homeopátiás szerekkel, nem csak egy-kettő van nekik!)
2007. nov. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
én a Bioparox nevű torok és orrsprayt használtam, mivel ezt lehet terheseknek és szoptatósoknak is használni
2007. nov. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azt mondta a védőnő, hogy amelyik nem szívódif fel az orrnyálkahártyán, azt lehet, de ő sem tudta meg mondan, hogy az melyik (én eddig Novorint használtam, de azóta nincs szükségem rá) Gyógyszertár biztos tud segíteni, meg nekem az orrkenőcsöket javasolták még
2007. nov. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
4 gyerekem van,emlékeim szerint mindegyik terhességem alatt voltam minimum 1-szer náthás és a mai napig ha eldugul az orrom éjjelre nasivin vagy Novorin orrcseppet használok.A gyerekeim egészségesek,ha náthásak nekik is azt használom.5 naptnál tovább azért ne alkalmazd,de addigra elvileg a náthából is ki kell gyógyulni:-).
2007. nov. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!