Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » El menjek orvoshoz? Mi lehet ez?

El menjek orvoshoz? Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Mar 3.napja faj a gyomrom nèha bele szúr kicsit de van mikor ellegè. Ha pedig meg nyomom a gyomrom akkor faj. Es olyan furcsa az egesz gyomrom es a köldök körüi rèsznel is. Lehet hogy csak valamitöl faj.
2013. nov. 26. 06:13
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
Természetesen menj el, hiszen biztosat csak orvos mondhat!
2013. nov. 26. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Menj el. Nagyon sok mindentől fájhat. Egy bizonyos ételtől a legkevésbé,mert az miután kiürült már javulna. De lehet vírusos fertőzés,gyomornyálkahártya gyulladás, és nem akarlak megijeszteni,de egy nyombélfekélynek is ilyen tünetei vannak. Ezerféle oka lehet. Orvos!
2013. nov. 26. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"El menjek orvoshoz?"


Nem javasolt. Hacsak nem hullazsák gyárad van.

2013. nov. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Na hat el mentem orvoshoz es nem mondott semmi konkretat:/ irt fel sav meg kõtõ gyogyszert holott nekem ilyenel sose volt gondom es mondta hogy szedjem es majd ha 1.het mulva is faj akkor menjek vissza es mehetek holnap suliba. Na de ma igy estere be làzasodtam meg elegge faj a fejem ugy hogy holnap megyek vissza. Kivancsi leszek mit mond.
2013. nov. 26. 19:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Szinte biztos,hogy vírus. Most szinte járvány van,annyian betegek.
2013. nov. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!