Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Felkeltem reggel és tiszta...

Felkeltem reggel és tiszta vér volt a fejem alatt a párna. Orrvérzés. El menjek orvoshoz? Kép is van.

Figyelt kérdés

[link]


Mostanában sokat vérzik az orrom, de sok stressz ért.. lehet attól?:( Csak fura, hogy álmomban. Mondjuk álmatlan vagyok és reggel 6-7 fele szoktam elaludni.


2013. aug. 8. 13:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha ez gyakori mindenképp menj dokihoz, ha stressz ér akkor felmegy a vérnyomásod, ilyen melegbe könnyebben eleredhet embernek az orra vére.

Nálam is volt ilyen gond egyszer nagyon jól aludtam és arra keltem hogy ömlik vér az orromból és a fejem is tiszta vér volt.

Akkor meg is mértük párommal a vérnyomásom és 160 körül volt. Reggel meg elmentem dokihoz, akkor már semmibajom nem volt, mivel tavaly is ugyanilyen meleg volt ez okozhatta. Plusz akkor idegeskedtem is mert szakképzésen voltam nyár közepén és a nyakamon voltak a vizsgák.

2013. aug. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Menj orvoshoz! Statisztikailag bizonyított, a legtöbb agyvérzés hajnali 3-4 óra között történik.

Stressz kevés indoknak, más gond is lehet. Menj el!

2013. aug. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!