Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Reggel elkezdtem homályossan...

Reggel elkezdtem homályossan látni, megszünt a perifériás látásom 1-2 órára, utána fejfájás, mitől?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Reggeliztem,kimentem elszívni egy cigit,majd mentem vissza házba és olyan volt mintha napba néztem volna,nem is törődtem vele mondom majd elmúlik,de nem múlt el,egyre jobban homályosodott a perifériás látómezőm,míg végül már csak szinte azt láttam,amit egyenessen néztem. Olvasni nem tudtam. 1-2 óramúlva kezdett elmúlni a jelenség,de ahogy múlt el a látási probléma,szédülni,émelyegni kezdtem,a fejem úgy elkezdett fájni,hogy azt hittem kijön a szemem között egy Alien... (Most is fáj,de már nem annyira,algópirin hatására)

1x hánytam is. Most már jobban érzem magam,kivéve a fejfájást,ami most már elviselhető.

Vérnyomásomat nem mértem,de szép hófehér volt a pofám.

Mi lehet ez? Korábban is tapasztaltam,de nem ilyen erőssen.Azt hittem hogy ma beszarok.



2013. nov. 26. 18:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Neurologia de azonnal!ez akar komoly betegseg tunete is lehet,foleg hogy irod maskor is volt csak nem ilyen erossen...ez azert volt eros,mert kitudja hogy mi van es romlik az allapotod....tenyleg mihamarabb orvos,ne jatsz az egeszsegeddel:-)jobbulast!
2013. nov. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Amit az első írt.


Sétálj be a háziorvoshoz. Ha már nem rendel, akkor az ügyeletre, de azonnal.


Ugyanis most is fáj, csak a fájdalomcsillapító miatt nem érzed.

2013. nov. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Tünetek szerint talán migrén, de menj orvoshoz, ő jobban meg tudja állapítani, mint mi itt látalanba.
2013. nov. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem megyek be az orvoshoz,mert utána néztem ennek már. Amit az utolsó írt,hogy szerinte migrén,énis arra gyanakodtam,majd kb 1 éve voltam a dokimnál,mondtam neki a tüneteket,és azt is hozzáfűztem hogy lehet migrénes vagyok,mert utána olvastam. Elkezdett röhögni,és azt mondta hogy "migrénjük csak a nőknek van,ne beszéljek ilyen hülyeségeket"

Természetesen nem találtak semmit.

2013. nov. 26. 18:54
 5/6 anonim ***** válasza:

Migrénje nem csak nőnek lehet.

Ha ismétlődő ez a panasz, akkor menj vissza, de inkább egy másik, normális orvoshoz, aki komolyan is vesz.

Ha ugyanezt elmondod egy dokinak , és kinevet, akkor nem normális. Keress másikat.

2013. nov. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szerintem se normális. Köszönöm a válaszokat,majd ha visszajön,akkor elmegyek más doktorhoz! :)
2013. nov. 26. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!