Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Az normális ha 13 éves koromba...

Az normális ha 13 éves koromban csikis vagyok, és ezt anyám kihasználta mikor most torokgyulladásom van, és addig csiklandozott míg majdnem bepisiltem? és férfi vagyok!

Figyelt kérdés
csak azért csinálta mert ő pszichológus és sztem felakart vidítani, am sikerült...:D
2013. nov. 26. 18:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A csikisség nem korfüggő. Ha meg úgy is felvidított vele, akkor meg mi a problémád?
2013. nov. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de ez normális? nem túl gyerekes? azért ilyet nem szokjtak norméális fiúkkal. pl az osztájtársaim 100 hogy nem ilyenek. ők azért komolyabbak felnőttesebbek. én meg a legkissebb vagyok még ott is :S
2013. nov. 26. 18:59
 3/8 intrepid ***** válasza:
100%
Ha csikis vagy, akkor az is maradsz. És nem férfi vagy, hanem fiú, és örülj ennek, olyan hamar elmúlik ez, hogy nem is gondolnád.
2013. nov. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Fèrfi :-)

Nincs benne semmi

2013. nov. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
honnét tudod, hogy az osztálytársaidat csikizik e otthon?
2013. nov. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
100 hogy nem. ők nagyon keméányek férfiasak én meg kilógok a sorbol:(
2013. nov. 26. 19:07
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Sok érett férfi nem tud beszélni az érzéseiről, és nem tudja kimutatni, mert arra nevelték, hogy ne tegye. Pedig vágynak arra, hogy kifejezzék érzéseiket, de már gátlásuk van ezzel szemben. Örülj, hogy benned nem alakultak ki ilyen gátlások!
2013. nov. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan màr a bàtyàm nagy darabb 16 èves mafia vezèr tipus, a suliban mindenki fèl tőle othon meg nèha simizteti a hàtàt anyukàmmal...ès nem nèzem ettől kevèsbè fiúnak,+ egy 13 èves ha megölne valakit se lenne fèrfi, ne nevetess màr. Törõdès meg a felnőtteknek is kell nèha.
2013. nov. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!