Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális, hogy az anyám eddig...

Normális, hogy az anyám eddig minden fiúmnál, amelyikkel jártam, lehordott minden könnyű vérűnek, amiért ott aludtam 1 éjszakát, mert pl. nem tudtak haza hozni autóval?

Figyelt kérdés

Eddig 5 komoly kapcsolatom volt, azaz 5 fiúm. 37L vagyok

Amikor haza jöttem másnap az aktuális barátomtól, hetekig nem beszélt velem, mert én egy könnyű vérű vagyok, mert ki fetrengtem magam a barátommal. Sosem voltam más férfival, csak akivel éppen akkor jártam.


2013. aug. 8. 08:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy 37 éves vagy???
2013. aug. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

37L???????


Háááát, 37 évesen már nem anyukával kellene élni... És ezzel a probléma meg is lenne oldva, hiszen nem tudná, mikor mész haza....

2013. aug. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Pont ezért írtam ki ezt a kérdést, mert ez kikészít 37 évesen, és már nem bírom amit tesz az anyám.
2013. aug. 8. 09:04
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Furcsa, amikor olvastam a főkérdést, azt hittem,~20L vagy. Akkor kezdjük ott, nem normális, hogy 37L-t írsz- helyesen: 37N. Nem normális, hogy itt kérdezel ilyet, nem normális, hogy magad, kedves megrekedt 37N, nem tudod eldönteni, hogy normális-e, ahogy élsz, és normális-e, hogy anyukád szól, és hogy mit szól.
2013. aug. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
40 éves barátnőm a 13éves lányával szintén anyjánál laknak, és csinál amit akar. Pedig gyereke is van, és nem is a fiújánál alszik, hanem a szeretőinél. És anyja nem ku...zza le.
2013. aug. 8. 09:09
 6/19 anonim ***** válasza:
96%
Most szórakozol, ugye?
2013. aug. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 aspikami ***** válasza:
96%
Ez kamu! Ilyen emberek nincsenek, vagy legalábbis remélem!
2013. aug. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Miért, talán nem kérdeznek itt rosszabbat is? És miért pont itt, hát pontosan csak is itt fogom kérdezni anonimban. Ennél érthetőbb nincs. Oké azt elírtam 37N. Lehet pontosan azért, mert anyám nem felnőttként tekint rám.
2013. aug. 8. 09:13
 9/19 anonim ***** válasza:
79%
Te biztosan nem vagy normális, ne is haragudj. Annyira életképtelen vagy, hogy erre egy mentséged lenne: ha szellemileg visszamaradott vagy!
2013. aug. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
90%

Hát furcsa, hogy lánynak képzeled magad, mert már régen nem vagy az. És az is furcsa, hogy a kapcsolataidról úgy beszélsz, hogy a "fiúm". Tizenévesek szokták ezt mondani....

De hogy érdemben is válaszoljak: nem, nem normális.

Egyébként miért foglalkozol azzal, amit anyád mond? Engedd el a füled mellett, valószínűleg nagyon korlátolt, vaskalapos, vagy esetleg vallásos...

Ha már kénytelen vagy anyukáddal élni, akkor próbáld meg legalább a gondolataidat függetleníteni tőle, éld a saját életed! Ja, és arra törekedj, hogy elköltözz minél előbb.

2013. aug. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!