Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Normális ha anyám nem vigyáz...

Normális ha anyám nem vigyáz a lányomra ha beteg mert ott a másik két unoka?

Figyelt kérdés
Testvérem gyerekeire felügyel, mert nem maradnak oviban délutánra. Hozzátenném 4 és 5 évesek. A kicsi egy éves kora óta ez megy. Azóta ha az enyém beteg mindig azt mondja vigyem anyósomhoz csak délelőtt ér rá. Máskor sincs egyedül a lányommal mert a fiúk van hogy este is, hétvégén is ott vannak. Testvérem is, felesége is orvos, nagyon "elfoglaltak" én meg állítólag ráérek mindig. Normális dolog amit anyám művel? Jobban szereti azokat az unokáit vagy ez tényleg rendjén van így? Közrejátszhat hogy testvéremék fizetik mindig a rezsijét?

2013. nov. 15. 09:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%

Ha másik két unoka nála van, és beteg a lányod , az az eset jogos.


Viszont itt az a baj, hogy a testvéd gyerekeivel sokkal többet foglalkozik.

Időnként a tesód gyerekei is mehetnenek az anyósához, akkor vigyázhatna a tiédre az anyukád.

A másik két gyerekre vigyáz vetegen?

2013. nov. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%
Betegen
2013. nov. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
70%
Igen, normalis. Ha a gyereked beteg, akkor evidens, hogy nem kellene olyan helyre vinni, ahol megfertozhetnek masik gyerekeket.
2013. nov. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Másik nagymama messze él. Ha ők betegek akkor is ott vannak. Ha csak az egyik akkor is hazaviszii a másikat d€lben!
2013. nov. 15. 09:44
 5/13 A kérdező kommentje:
Ez evidens és talán az is az lenne ha nekem segítene 4ig a fiúk pedig oviban maradnának
2013. nov. 15. 09:46
 6/13 anonim ***** válasza:
79%
Üljetek le anyukáddal és a testvéreddel és beszéljétek meg ezt. Már van egy kialakult rendszer és te ezen változtatnál.Ezt csak együtt lehet.
2013. nov. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
73%

Az, hogy a gyerekek az oviban maradnak-e du sztem nem az anyukád dönti el.


A másik gyerek pedig egy háztartásban él a tesójával, tehát ígyis úgyis érintkeznek...


Itt az a baj, hogy amúgy sem segít...

2013. nov. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
86%

Ahogy az első írja.

Beteg gyereket nem szabad a többi közé vinni, jogos.

De itt a probléma inkább az, hogy az anyósod a testvéred gyermekeit favorizálja.

2013. nov. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
86%

Te dolgozol?


Azt megértem, hogy nem akarja, hogy a másik két kicsit megfertőzze. De valóban aránytalanul többet foglalkozik a két nagyobb unokával. Mivel többet vannak vele, elképzelhető, hogy jobban szereti őket, de az is lehet, hogy mivel anyagilag függ tesódéktól, nem mer/tud nemet mondani nekik.

Sajnállak, én is hasonló cipőben járok egyébként, csak nekem anyósom viszonyul máshogy a fiú unokáihoz, mint az én lányaimhoz :(

2013. nov. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
66%
Nálunk ugyanez a helyzet. A különbség csak annyi, hogy már nagyobb gyerekekről van szó. Az én lányomra nem vigyáz még a szünetekben sem, mert a másik kettő mindig nála van. Hármat pedig nem vállal be egyszerre. Az pedig eszébe sem jut, hogy felváltva legyenek nála. Pedig mi vagyunk azok akik segítjük anyagilag.
2013. nov. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!