Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez normális? Torokgyulladás....

Ez normális? Torokgyulladás. Tegnap még 40 fokos lázam volt -most csak 37.8 fok van- és mikor ma reggel felébredtem arra ébredtem hogy bekakáltam a pizsamámba :S nem merek elaludni.

Figyelt kérdés

és ha lehet kikell szedni a mandulámat azt ugye altatásban csinálják? ha nem akkor nem megyek abba bele, de ez nem biztos, de lekell húzni a gyulladást. aludni meg nemm merek nagyon ciki, és anyukám meg vett egy csomag pelenkát hogy vegyem fel addig amíg beteg vagyok, de elutasítottam, most pedog cikinek érzem kérni, hogy meggondoltam magam. mit tegyeke? és ha viselném sem mernék elaludni annyira ciki.


14f


2013. nov. 27. 22:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az nem igazán jó,ha nem alszol,még a betegségednek,illetve a gyógyulásnak sem. Ha nem akarsz pelenkát felvenni,talán tegyél oda több rétegben papírtörlőt. És ki előtt ciki? Anyukád amúgy is tudja,és nézegetni se fogja,más pedig nem tudja meg,ha te nem mondod el.
2013. nov. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
de akkor is szar felvenni. nemtudom miért. de felvennék mert nemakarom hog ezlegyen megint de annyira kellemetlen anyám alött ezt elmondani. olyan mintha mér nem lenneék a szemébven semmi csak egy kisgyerek:S
2013. nov. 27. 23:01
 3/11 anonim ***** válasza:

Erre van homeopátiás gyógyszer. Ez van a könyvemben: Alvás alatt, akaratlanul ürülő széklet: Arn., Bry., Con., Mosch., Podo., Psor.

Mondjuk válasszuk ki ezt a szert: PSORINUM CH9. és ebből szopogass el minden nap 1-szer 3 globuluszt, éhgyomorra, min. 1 hónapon át.

(Csak az a baj, hogy sokkal jobb lenne, ha elmennél egy jó homeopátiás orvoshoz, mert ő ki tudja választani, melyik szer kell PONT NEKED!)

Addig is: a torkodra szopogass ezt: ANGIN-HEEL. naponta 3-szor 1-et. Totál meg fog tőle gyógyulni a mandulád! (de tartsd be a homeopátiás szabályokat, pl. ne rakd mobiltelefon mellé!)

2013. nov. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Utóirat: 1., ha szedsz antibiotikumot, akkor alatta és utána is szedjél hozzá probiotikumot pl. Probiotik Pluszt vagy Protexin Balance-t!

2., ha muszáj műteni, akkor csakis altatásban! (és anyukád szóljon az orvosnak, hogy altatás után tegyenek alád valami lepedőt, mert várható akaratlanul ürülő széklet. Ez nem ciki! Van, aki hány az altatástól.)

2013. nov. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
és szted felvegyem a pelenkát míg nemhasználnak ezek a szerek?
2013. nov. 27. 23:35
 6/11 anonim ***** válasza:
Nyugi kérdező. Egyszeri előfordulás semmilyen problémát nem jelent. Nagyon mély álomban, ami a láz/betegség miatt is lehetett, elő tud fordulni ilyen baleset. Nyugi, ezt anyukád is tudja, ettől még nem vagy kiskölyök. Nem kell rá szedned semmilyen szert. És szerintem egyszeri eset miatt teljesen felesleges ráparáznod, de ha megnyugtat, nyugodtan vedd fel a pelenkát, és majd nevetsz magadon reggel, nem lesz semmi gáz.
2013. nov. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszi szépen felveszem, és megyek aludni is. szia jóéjszakát!
2013. nov. 27. 23:50
 8/11 A kérdező kommentje:
nem tudom mi bajom lehet de ma is megtörtént, és ez ijesztő :S még szerencse hogy olt rajtam pelenka... de rohadt ciki volt reggel mikor anyukám keltett hogy ébredjek mert ....
2013. nov. 28. 14:38
 9/11 anonim ***** válasza:
Akár valamilyen betegség is lehet az oka. A házidokinak szólj, ő ki tudja vizsgáltatni és megoldja. Nyugi, nem kell szégyellni, ennél cifrább dolgokkal is találkoznak az orvosok elég gyakran :)
2013. nov. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az az igazság,hogy én még nem láttam olyat,aki homeopátiás szertől meggyógyult. De lehet,hogy csak én "jártam" így. Ha többször is előfordul még a betegséged után is,menj el orvoshoz.
2013. nov. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!