Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a baj, ez normális?

Mi lehet a baj, ez normális?

Figyelt kérdés

Már kb. majdnem 1 éve, ha nem több ideje evés után, esetleg sétálásnál(már nem), vagy ritkábban futásnál szokott lenni, hogy bal oldalt, ott a bordáim alsó szélénél szurkál, fáj, akkor, ha teleszívom magam levegővel, vagy ha kinyújtózok. Egy idő után enyhül, akkor az előbbiek intenzívebben, fokozottabban kellenek, hogy érezzek fájást, míg végül semmi baj. Aztán kövi nap evés után (pl: 1 nagyobb tányér leves)megint, vagy tesin futásnál(ott nem minden egyes alkalommal), de ha külön edzek (fekvőtámasz, felülés) azt hiszem, akkor nem.

Nem tudom, hogy fogyástól lehet-e. Kb. másfél éve lehettem több mint száz, most olyan 81, a másfél év óta 2 fogyóm volt, amikor intenzívebben mozogtam is (sok séta..stb). Gondoltam talán a gyomrom szűkebb, kisebb lett, ezért nem bírok enni annyit, de nem tudom...jó ideje van már ez.

Szív vizsgálatok mind azt mondják egészséges vagyok. Vérképen sincs baj, se ultrahangon.


2013. nov. 28. 17:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, ott a lép van. és amikor sokat futsz, akkor kénytelen valamit csinálni (több vért?) nem tudom, mit és ettől szúr! (de nem biztos. nem értek hozzá.)
2014. jan. 1. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!