Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet ez? Talán aranyér?...

Mi lehet ez? Talán aranyér? Az végbélnyílásom és a vaginám között van ez a kis bőrszerűség, de nem a végbélnyílásomból lóg ki, hanem alatta van. Nincs megduzzadva sem.15/L

Figyelt kérdés
[link]

2013. dec. 1. 18:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Ebből azt tudnám megítélni, hogy régebben volt aranyered, amely meggyógyult és ez maradt utána.
2013. dec. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ilyen fiatalon? és tünetmentesen nagyjából? (nem nagyon emlékszem,de már megvan egy ideje) köszönöm a gyors választ!
2013. dec. 1. 19:07
 3/8 intrepid ***** válasza:
Miért nem mész el sebészetre, ott orvos megvizsgálja neked, és a kezelést is előírja.
2013. dec. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Aranyér bőven lehet 15 évesen, de biztosat csak orvos mondhat.
2013. dec. 2. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Nem vérzett valamikor? Olyan, mintha kifakadt aranyér lenne.
2013. dec. 2. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
de,néha előfordul,de csak egy két pötty a wcpapíron töléskor
2013. dec. 5. 18:17
 7/8 anonim válasza:
Én 18 éves vagyok (L) és nekem is ugyanilyenem van. Szerintem ez már nem aranyér, hanem az utána maradt bőr. De sajnos nem vagyok benne biztos. De könnyű azt mondani, hogy menj el orvoshoz. Ennyi idősen, lányként ilyennel... Csak gondoltam szólok, hogy nem vagy egyedül!
2013. dec. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Biztos, csak egy gyógyult aranyér. Ha nincs semmi tüneted, akkor nem kell vele foglalkozni. Az előző válaszolónak csak annyit, hogy ha baj van, akkor nem számít a kor és a nem.
2013. dec. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!